reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję za wszystkie kciuki i pozytywne myśli, właśnie dzwonili z laboratorium i powiedzieli że póki co 3 z 3 pobranych zapłodniły się i rozwijają ok, mam transfer zaplanowany na wtorek 13.04 o godz 12:00 (proszę dopiszcie do kalendarza i trzymajcie dalej kciuki) jutro mam jeszcze dzwonić do kliniki czy nic się nie zmieniło bo zawsze mogą jutro last minute robić w 3 dniu jakby nie rokowały dobrze....
 
reklama
Chyba osiwieję do poniedziałku 😬
niepotrzebnie dodajesz sobie stresu robiąc betę przy takich wartościach. Już wynik 4600 był na tyle duży, żeby go nie powtarzać. A teraz zapewne się już nakrecilas, że przyrost nie taki w ruch pewnie poszedł jakiś kalkulator.
Teraz już tylko USG i już przy tym wyniku napewno będzie coś widać.
 
niepotrzebnie dodajesz sobie stresu robiąc betę przy takich wartościach. Już wynik 4600 był na tyle duży, żeby go nie powtarzać. A teraz zapewne się już nakrecilas, że przyrost nie taki w ruch pewnie poszedł jakiś kalkulator.
Teraz już tylko USG i już przy tym wyniku napewno będzie coś widać.
W środę byłam na USG i był pęcherzyk z zarodkiem ale jeszcze bez bijącego serca bo to 5 tydzień.Na kolejne USG mam iść w piątek ale chyba przyspieszę wizytę..
 
Dzien dobry Paniom, pozwalam podczytać wasz wątek dziewczyny, gdyż w zeszły czwartek moja doktor zapowiedziala mi, że z wynikami mojego partnera to tylko in vitro wchodzi w grę.. Nie wiem od czego zacząć, przytłacza mnie ta wizja i gubię się.. Choć widzę, że jestescie tu i dajecie radę!
 
W środę byłam na USG i był pęcherzyk z zarodkiem ale jeszcze bez bijącego serca bo to 5 tydzień.Na kolejne USG mam iść w piątek ale chyba przyspieszę wizytę..
U mnie w 6 tym tygodniu było serduszko. I od tej wizyty miałam wystawione l4. Ja nie przyśpieszałabym wizyty. Ja chodziłam tak jak mi lekarz wyznaczał termin.
 
reklama
Do góry