reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najważniejsze to czuc się dobrze w swoim ciele :)
Pewnie😊ja tez byłam wystraszona itp ale pani dr powiedziała ze nie ma to znaczenia , wszystkie wyniki ok, oprócz alergii żadnych innych problemów wiec wszystko ok😊teraz w 10 tyg codziennie mierze ciśnienie i oscyluje wokół 111/77 do 120/82 a prawidłowe s ciąży jest do 140/90 😊glukoza 89 , tsh 0,5 wiec wszystko ok 😊
 
To trzymam kciuki za Ciebie i za @Mirka30 żeby Wasze maluszki nie kazały czekać na siebie zbyt długo.

Dziewczyny, jak widzę jak się wykruszacie z terminów porodów i jak mało Was zostaje przede mną, to delikatne rewolucje żołądkowe mnie dopadają 🤷‍♀️ 🥺
Mam nadzieję, że za dwa miesiące będę już miała tak dość tej jak by nie mówić, bardzo trudnej ciąży, że z radością pobiegnę na porodówkę.
Ja w 40tc jak usłyszałam "dziś Pani urodzi" to spakowanie i dojazd trwał 10 min i hop na porodówkę:) śmiali się eeee Pani młoda to będzie trochę trwało...no to się zdziwili :)
 
Wow[emoji16][emoji3531] 3 dniowy i już po 8 dniach pozytywna? Ja mam 5 dniowe i zastanawiam się kiedy najwcześniej mogę zrobić badanie...
Czesc laseczki
Dziś powtórzyłam betę. Chyba mój kropek się obudził [emoji16]
3 dniowiec:
8dpt: 22.6
11 dpt: 49
14 dpt: 260 [emoji16]
Przyrost dwudniowy ponad 200% [emoji3059]
 
To trzymam kciuki za Ciebie i za @Mirka30 żeby Wasze maluszki nie kazały czekać na siebie zbyt długo.

Dziewczyny, jak widzę jak się wykruszacie z terminów porodów i jak mało Was zostaje przede mną, to delikatne rewolucje żołądkowe mnie dopadają 🤷‍♀️ 🥺
Mam nadzieję, że za dwa miesiące będę już miała tak dość tej jak by nie mówić, bardzo trudnej ciąży, że z radością pobiegnę na porodówkę.

Dziękuję kochana, oby wszystko u Ciebie wszystko było dobrze 😘😘😘✊
 
reklama
Do góry