reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem dziś załamana [emoji17][emoji17][emoji17] Byłam u ginekologa na kontroli po zabiegu łyżeczkowania miałam nadzieję na dobre wieści bo bym chciała jak najszybciej podejść do kolejnej stymulacji a tu mój organizm nie chce współpracować Mam jakieś strasznie przerośnięte endometrium i nastraszyła mnie strasznie że to będę musiała mieć kolejny zabieg łyżeczkowania kazała zrobić betę bo może nie spadła a tu tylko 10 więc raczej dobrze spadła trzy i pół tygodnia po zabiegu? Ile po powinnam dostać @ bo czekam na nią jak nigdy i nic tylko brzuch mnie pobolewa [emoji3064][emoji3064][emoji3064] Do tego stan zapalny i antybiotyk i torbiel na jajniku 5cm nigdy nie miałam żadnej torbieli i to mnie dobiło bo podobno lubi się ona powtarzać tak dziś wyczytałam ma ktoś doświadczenie z torbielą na jajniku? Podobno z @ powinna zniknąć ale jakoś @ nie chce nadejść Jak tak to sié będzie ciągnęło to mogę zapomnieć o jakiejkolwiek stymulacji w najbliższym czasie [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36] Przepraszam że się rozpisałam ale musiałam sié wygadać
 
@Madlene83 gratuluje pięknej trzeciej bety 🤗🥰teraz tylko czekać na najpiękniejszy dźwięk serduszka ✊❤️
To jest cudowny dzień i super wiadomości
Gratulacje każdej z Was a my pozostałe walczymy ✊✊✊


@Fionka500 i teraz trzymamy kciuki za kolejne przyrosty i za 9 miesięcy byś powitała małego członka rodziny ✊❤️

@Martaem1983 pieknie 🥰 trzymam mocne kciuki za kolejne wizyty i życzę Ci kolejnych pięknych widoku na usg 🥰❤️
 
Dziś szczęśliwy dzień😄😄😄, mam już wynik 3 bety, 15dpt i 2002, no to przywaliła teraz 💪 żadnej już bety nie robię!!! Czekam cierpliwie na serduszkowe, czyli na 16 kwietnia, czyli dzień przed moimi urodzinami 😄 przyszedł mi również wynik progesteronu i tylko 17😔, mało choć w normie bo od 11 do 44. Myślicie ze powinnam zwiększyć dawkę? 🤷‍♀️
Super beta😀tel do lekarza i niech Ci da prolutex w zastrzykach 😊
 
Jestem dziś załamana [emoji17][emoji17][emoji17] Byłam u ginekologa na kontroli po zabiegu łyżeczkowania miałam nadzieję na dobre wieści bo bym chciała jak najszybciej podejść do kolejnej stymulacji a tu mój organizm nie chce współpracować Mam jakieś strasznie przerośnięte endometrium i nastraszyła mnie strasznie że to będę musiała mieć kolejny zabieg łyżeczkowania kazała zrobić betę bo może nie spadła a tu tylko 10 więc raczej dobrze spadła trzy i pół tygodnia po zabiegu? Ile po powinnam dostać @ bo czekam na nią jak nigdy i nic tylko brzuch mnie pobolewa [emoji3064][emoji3064][emoji3064] Do tego stan zapalny i antybiotyk i torbiel na jajniku 5cm nigdy nie miałam żadnej torbieli i to mnie dobiło bo podobno lubi się ona powtarzać tak dziś wyczytałam ma ktoś doświadczenie z torbielą na jajniku? Podobno z @ powinna zniknąć ale jakoś @ nie chce nadejść Jak tak to sié będzie ciągnęło to mogę zapomnieć o jakiejkolwiek stymulacji w najbliższym czasie [emoji36][emoji36][emoji36][emoji36] Przepraszam że się rozpisałam ale musiałam sié wygadać
Okres dostaniesz gdy beta spadnie do 0. Jeszcze chwila. Torbiel może sie wchłonąć z okresem, jak nie mozna antykoncepcje dać na miesiąc i powinno byc dobrze. Narazie nic takiego się nie dzieje, niestety czasem najgorszy jest czas...
 
reklama
Do góry