reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy Wy po odstawieniu leków po nieudanej próbie też miałyście takie mega twarde piersi?! Moje od poniedziałku, od kiedy odstawiłam leki nie dość, że powiększyły się o przynajmniej rozmiar, to są tak okropnie twarde, że zaczynam się martwić. Mąż się śmiał, że wyglądam jakbym za duże silikony sobie zrobiła [emoji6]
Zdaje sobie sprawę, że mam zupełnie rozlegulowana gospodarkę hormonalna ale one są naprawdę 'dziwne' [emoji848]
 
Dziewczyny czy Wy po odstawieniu leków po nieudanej próbie też miałyście takie mega twarde piersi?! Moje od poniedziałku, od kiedy odstawiłam leki nie dość, że powiększyły się o przynajmniej rozmiar, to są tak okropnie twarde, że zaczynam się martwić. Mąż się śmiał, że wyglądam jakbym za duże silikony sobie zrobiła [emoji6]
Zdaje sobie sprawę, że mam zupełnie rozlegulowana gospodarkę hormonalna ale one są naprawdę 'dziwne' [emoji848]
No dziwne... Ale tak jak mówisz, to na bank kwestia rozregulowania hormonalnego...
 
najlepiej to jak pół h wcześniej sobie pomijasz tak z pół litra wody. Ja zaczęłam pić tak z godzinę wcześniej i 20 minut przed godzina transferu kupiłam sobie butelkę jeszcze i popijam bo stwierdziłam że coś mało mi się siku chce. A potem lekarz się spóźnił na transfer i już mnie skręcalo ;) także będziesz trenować miesnie 😁
Mam takie rozkminy teraz, problem trzeciego świata normalnie 🤦 odnośnie transferu.
Udało mi się załatwić wolne w pracy to szukam innych problemów 🤷
Bo mam przyjść z pełnym pęcherzem. Rozumiem, że ma to jakoś ułatwić procedurę, ale serio boje się, że nie wytrzymam na tym fotelu i popuszczę 🙃
 
Mam takie rozkminy teraz, problem trzeciego świata normalnie 🤦 odnośnie transferu.
Udało mi się załatwić wolne w pracy to szukam innych problemów 🤷
Bo mam przyjść z pełnym pęcherzem. Rozumiem, że ma to jakoś ułatwić procedurę, ale serio boje się, że nie wytrzymam na tym fotelu i popuszczę 🙃
Ja wypijalam pol litra wody w drodze do kliniki i w momencie transferu było idealnie podobno :). Chociaż raz się zdarzyło ze położna poprosiła żebym „odsiusiała” troszkę bo pęcherz zbyt napełniony... wiec chyba nie musi być aż tak pełny ;)
 
Dziewczyny czy Wy po odstawieniu leków po nieudanej próbie też miałyście takie mega twarde piersi?! Moje od poniedziałku, od kiedy odstawiłam leki nie dość, że powiększyły się o przynajmniej rozmiar, to są tak okropnie twarde, że zaczynam się martwić. Mąż się śmiał, że wyglądam jakbym za duże silikony sobie zrobiła [emoji6]
Zdaje sobie sprawę, że mam zupełnie rozlegulowana gospodarkę hormonalna ale one są naprawdę 'dziwne' [emoji848]
Najlepiej będzie jednak zwrócić się do lekarza :( u mnie zawsze jest tak ze wraz z odstawieniem leków wszystkie dolegliwości odchodzą. Ale wiem ze każda z nas jest inna 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Ja wypijalam pol litra wody w drodze do kliniki i w momencie transferu było idealnie podobno :). Chociaż raz się zdarzyło ze położna poprosiła żebym „odsiusiała” troszkę bo pęcherz zbyt napełniony... wiec chyba nie musi być aż tak pełny ;)
To chyba zrobię podobnie, bo mi to się stosunkowo szybko chce siku po wypiciu szklanki czy jakoś tak.
Ale weź i odsiusiaj tylko trochę 🤣 dzielna musiałaś być ☺️
 
Do góry