reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam pytanie, w którym tygodniu odstawiałyście leki po transferze, pytam o standardowe przypadki, gdy nie było, żadnych dodatkowych komplikacji.

Ja jestem w 9 tyg i 4 dniu, od początku 9 tyg lekarz rozpisał mi plan odstawiania.

(Wcześniej brałam Lutinus 3x3 , estrofem 2 x 0,5 ) Estrofem dzis biorę ostatni raz a przez tydzień brałam 1 x 0,5

Lutinus przez oststnie 5 dni brałam 3x2 tabletki, od jutra 3x1 tabletka, z kolejne 5 dni 2x1 tabletka i znowu za 5 dni 1x1 tabletka przez 5 dni i koniec. Wyliczylam, ze będę brać progesteron do poczatku 12 tygodnia.

Wiem, ze łożysko produkuje progesteron od 8 tygodnia a od 12 przejmuje tą funkcję całkowicie, ale dziwnie czuje się z tymi 3 tabletkami dziennie od jutra 🙂 Czy Wy badałyście poziom progesteronu przy odstawianiu? Ja nie mam nic zleconego.
 
reklama
Hej dziewczęta. Może już ktoś pytał Ale zapytam ja 😔 ile razy mialyscie IUI przed in vitro? Ja już jestem po 2 nieudanym I mam taką załamkę że zastanawiam się czy w ogóle robić 3 podejście 😔 czy od razu zdecydować się na in vitro 😔😔 taki kiepski dzień dziś 🥺🥺🥺🥺

IUI chyba rzadziej się udaje... I chyba też nasienie nie może być zbyt kiepskie. Wszystko zależy od przypadku. Na pewno in vitro jest cięższe do przejścia, tym bardziej jeśli się nie uda... 😌 my nie podchodzilismy ani razu do IUI bo ja mam jeden jajowód niedrożny a drugi jajnik szczątkowy więc to by i tak nie wyszło..
 
Hej dziewczęta. Może już ktoś pytał Ale zapytam ja 😔 ile razy mialyscie IUI przed in vitro? Ja już jestem po 2 nieudanym I mam taką załamkę że zastanawiam się czy w ogóle robić 3 podejście 😔 czy od razu zdecydować się na in vitro 😔😔 taki kiepski dzień dziś 🥺🥺🥺🥺
Hej.
Ja miałam 3. I tego trzeciego razu żałuję.
Na Twoim miejscu podchodziłabym do invitro już. Zdecydowanie mniej przyjemne, jeśli którejkolwiek z tych starań można tak nazwać, ale ja mam poczucie, że dopiero teraz wszystko idzie tak, jak powinno od początku... Wiadomo, gdyby się udało to bym miała inne podejście do tematu, ale cóż.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie, w którym tygodniu odstawiałyście leki po transferze, pytam o standardowe przypadki, gdy nie było, żadnych dodatkowych komplikacji.

Ja jestem w 9 tyg i 4 dniu, od początku 9 tyg lekarz rozpisał mi plan odstawiania.

(Wcześniej brałam Lutinus 3x3 , estrofem 2 x 0,5 ) Estrofem dzis biorę ostatni raz a przez tydzień brałam 1 x 0,5

Lutinus przez oststnie 5 dni brałam 3x2 tabletki, od jutra 3x1 tabletka, z kolejne 5 dni 2x1 tabletka i znowu za 5 dni 1x1 tabletka przez 5 dni i koniec. Wyliczylam, ze będę brać progesteron do poczatku 12 tygodnia.

Wiem, ze łożysko produkuje progesteron od 8 tygodnia a od 12 przejmuje tą funkcję całkowicie, ale dziwnie czuje się z tymi 3 tabletkami dziennie od jutra 🙂 Czy Wy badałyście poziom progesteronu przy odstawianiu? Ja nie mam nic zleconego.
Ja zaczęłam odstawić od dziś 8+0
I mam rospiske na 3 tygodnie.
Czyli od 11+0 będę bez leków znaczy Heparyna i akard zostanie.
W 10 tc będę badać progesteron .
 
Ja mialam 2, ale 3 stymulacje... W jednej pecherzyki były niepewne.... Nie chciałam podchodzić do kolejnej od razy zaczelam walkę z in vitro. Iui jest mniej skuteczna. I bardzo to odczuwałam... Co miesiąc łzy ze znów się nie udało 😔😔😔
Ja nigdy nie miałam stymulacji. Każde podejście na naturalnym od A do Z zero tabletek zastrzykow nic. Wszystko mam super prócz agresywnego/wrogiego śluzu 😭😭😭 dlatego nie wiem co robić.
 
Ja zaczęłam odstawić od dziś 8+0
I mam rospiske na 3 tygodnie.
Czyli od 11+0 będę bez leków znaczy Heparyna i akard zostanie.
W 10 tc będę badać progesteron .
no ja też jestem ciekawa co mi lekarz powie. na razie to mi mówili że o już estrofem będziemy odstawiac... i chyba chce mi odstawić od nast. wizyty A to będzie 6.4 t.c. nie wiem czy to nie za wcześnie? ale estradiol mam spoko wyniki tak. ok. 2500.
 
Ja nigdy nie miałam stymulacji. Każde podejście na naturalnym od A do Z zero tabletek zastrzykow nic. Wszystko mam super prócz agresywnego/wrogiego śluzu 😭😭😭 dlatego nie wiem co robić.
Na wrogi śluz dostałam steryd " encorton" i pomogło z tym że niestety ciąża pozam.. Ale udało się w 2 miesiącu brania i to małej dawki bo 5 mg. Zapytaj O ten lek swojego lekarza ;)
 
no ja też jestem ciekawa co mi lekarz powie. na razie to mi mówili że o już estrofem będziemy odstawiac... i chyba chce mi odstawić od nast. wizyty A to będzie 6.4 t.c. nie wiem czy to nie za wcześnie? ale estradiol mam spoko wyniki tak. ok. 2500.
Ja Estrofen mam 3 tabletki po 2 mg i zdejmuje po 1 co tydzień od przyszłego tygodnia 1 ( 9+0 ) Ale widziałam na stronie novum że ściągają o 6+0 Progesteron czasem .....
Screenshot_20201116-225000_Chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja też jestem ciekawa co mi lekarz powie. na razie to mi mówili że o już estrofem będziemy odstawiac... i chyba chce mi odstawić od nast. wizyty A to będzie 6.4 t.c. nie wiem czy to nie za wcześnie? ale estradiol mam spoko wyniki tak. ok. 2500.
Ja Estrofen mam 3 tabletki po 2 mg i zdejmuje po 1 co tydzień od przyszłego tygodnia 1 ( 9+0 ) Ale widziałam na stronie novum że ściągają o 6+0
 
Do góry