reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciężko, bo dużo czasu poświęca pacjentowi. Nie standardowe 20 min ;) Zawsze było do niej opoznienie, a na wizytę jak ktoś dopiero zaczynał czekalo się miesiacami. Ale jak już się dostaniesz to nie ma problemu. U mnie było pięć transferów i dwie stymulacje. Fakt już chciałam uciekać do Warszawy jakby nie wyszło. Myślałam o Novum. Na szczęście piąty transfer był szczęśliwy ☺ U nas ten ostatni sam transfer plus leki to koszt ponad 10 tysięcy. Ale z tym to może być różnie, serio! U Was jest tylko na razie problem z nasieniem, u nas z obu stron był problem.
No to się długo naczekałaś🙂 Podziwiam i życzę szczesliwego rozwiązania 🙂 Będę za 3 miesiące się próbowała do niej zapisać jak się wyniki nie poprawiają. I jakoś w to wątpię. Mamy prawidłowych tylko 2 % plemników i ruch 11% więc tragedia 😢 Za ten czas przeczytam ten wątek żeby wiedzieć czego się mogę spodziewać 🙂
 
reklama
No to się długo naczekałaś🙂 Podziwiam i życzę szczesliwego rozwiązania 🙂 Będę za 3 miesiące się próbowała do niej zapisać jak się wyniki nie poprawiają. I jakoś w to wątpię. Mamy prawidłowych tylko 2 % plemników i ruch 11% więc tragedia 😢 Za ten czas przeczytam ten wątek żeby wiedzieć czego się mogę spodziewać 🙂
Dzięki! ☺️
Ruch, dieta i suplementy. Próbujcie jak jeszcze jesteście mlodzi, ale też nie za długo. Szkoda czasu :) U nas były jeszcze żylaki powrózka nasiennego. W Lublinie była wykonana embolizacja na NFZ. Wyniki nie poprawiły się prawie w ogóle pomimo zabiegu, ruchu, suplementów i diety. Morfologia z 1% na 2%. Może to mój mąż był wyjątkowy 🤔 Ale do in vitro było z czego wybrać 😉
 
tak dr Wolski jest cudowny, bardzo nam pomógł, robił mężowi biopsje, dzięki czemu znalazły się plemniki :) później procedurę prowadziliśmy u dr Lewandowskiego, bałam się tych wizyt u niego, ale w pełni mu zaufałam... teraz 13tc po jego transferze ❤️
Mam pytanie czy komórki zapłodnily się tymi plemnikami z biopsji ? Bo u nas tylko jedna i jeszcze nie przetrwała do 5 doby 😪
 
Właśnie chce na niego zmienic. Ale od miesiąca nie otwierają zapisów do niego na styczeń. Dzwonię co tydzień i pytam..
Proponowali mi wizytę u dr L konsultacyjna. Ale 500 zł? Dziękuję, chyba pójdę od razu do dr Z
Choć nie powiem kusi mnie iść do szefa i wygarnąć wszystkie bledy jakie popełniono w tej klinice
500 zł?!😱
 
U mnie w klinice nie wykonuje się transferu jeśli endometrium nie jest trzyliniowe i między 9-12 ewentualnie do 13


moje endometrium było według USG dobre ale na biopsji sie okazło ze za późno dojrzewa . i dostałam kroplówki przed transferem jedna HCG wyszło rosnące czyli ciąża i dostane jeszcze 3 w trakcie ciąży . a jest to moj 3 zabieg in vitro .
 
Dzięki! ☺
Ruch, dieta i suplementy. Próbujcie jak jeszcze jesteście mlodzi, ale też nie za długo. Szkoda czasu :) U nas były jeszcze żylaki powrózka nasiennego. W Lublinie była wykonana embolizacja na NFZ. Wyniki nie poprawiły się prawie w ogóle pomimo zabiegu, ruchu, suplementów i diety. Morfologia z 1% na 2%. Może to mój mąż był wyjątkowy 🤔 Ale do in vitro było z czego wybrać 😉
Mój już po usg jąder i żylaków nie ma. Na usg wszystko w porządku. W tym miesiącu będziemy robić badania przepisane przez lekarza. Jak też nic nie wykażą i suple za 3 miesiące nie poprawią wyników od razu zaczynamy in vitro.
 
Kochane, pamiętajcie, że Wasza walka ma sens!!!❤🥰😘
Nie poddawajcie się, nawet jak nie wychodzi, a życie rzuca pod nogi kolejne kłody !!!
Ja właśnie urodziłam nasze drugie invitrowe szczęście ❤Przeżyć poród w czasach pandemii to dziwne uczucie, ale grunt, że się wszystko udało. Oskar pospieszył się o 2 dni i postanowil wyjść dziś o 1:24 w nocy. Czujemy się dobrze😊Pozdrawiamy😘😘😘
Gratuluję:***piękny malec. My teraz 31+2 i pomału kompletujemy wyprawkę:).
 
reklama
Lekko ?

Przecież mi się tylko jeden pęcherzyk wytworzył... no nie wiem zobaczę co powie za dwa tygodnie mój dr prowadzący...
Ja miałam 2przy pierwszej stymulacji w życiu mimo hormonów w normie przy czym 1 był pusty a drugi z komórką. Dawki leków miałam spore jak na pierwszą stymulacje bo w sumie 300jednostek, lekarz nie przerwał stymulacji mimo, że jak twierdził słabo odpowiadam na hormony i powiedział, że jak nic nie wyjdzie z tej komórki to zmiana strategii na cykl lekko stymulowany bo to inne leki i daje dobre efekty w postaci dojrzałej komórki przy słabej odpowiedzi na podstawowe leki hormonalne.
 
Do góry