reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak ostatnio byłam w Łodzi u niego to co chwilę ktoś przychodził i mówił że graniczy z cudem dodzwonienie sie do nich.
Kobitka powiedziała że lepiej napisać do nich maila wtedy odpisze.
No i ostrzegam że pierwsza wizyta u Paś.nika jest w Łodzi, później telewizyty
Potwierdzam... Dzwoniłam ze sto razy zanim się udało... A czy któraś słyszała będąc w Łodzi dzwoniący telefon? Bo ja nie :D 😂. Chyba wyciszają....
 
reklama
Dziewczyny, tak sobie myślę... Zanim zbiorę kasę na kolejną procedura z KD może powinnam zagłębić się też w immunologię? Bo chyba jakiś powód że w ogóle nie dochodzi do implantacji musi być? Nie chcę marnować kolejnych zarodków (jak już oczywiście będą)... Wiele tu pisałyście o Paśniku i róznych badaniach pod tym kątem.. Jak myślicie..? Muszę opraować jakiś plan co dalej, jak się pozbieram...
Koniecznie idź... U mnie tylko spojrzał na wyniki i powiedział, że nie udało się, bo nie miało prawa się udać... Czekam jeszcze na jeden wynik i będę próbowała znowu.
 
Kochana wiem że jesteś załamana ale pamiętaj z ilu etapów składa się ta procedura i na szczęście na poprzednich etapach było dobrze. Faktycznie należałoby się skupić na przyczynie braku inplantacji. Jeżeli mogę to Napisz proszę które to Twoje podejście i jakie badania genetyczne robiliście z partnerem oraz co dostałaś za leki po transferze. Pamiętasz ile wynosiło Twoje endometrium ?
Koniecznie idź... U mnie tylko spojrzał na wyniki i powiedział, że nie udało się, bo nie miało prawa się udać... Czekam jeszcze na jeden wynik i będę próbowała znowu.

Możecie dać mi namiary, jak się tam zapisać (tzn mail, telefon, adres gdzie on przymuje)?

Ja miałam podstawowe badania wymagane w klinice, mąż genetyczne, kariotyp, nasienia - wszystko idealnie.
Z immunologii nic kompletnie nie bylo robione, bo Pani dr nie widziała potrzeby.
 
Możecie dać mi namiary, jak się tam zapisać (tzn mail, telefon, adres gdzie on przymuje)?

Ja miałam podstawowe badania wymagane w klinice, mąż genetyczne, kariotyp, nasienia - wszystko idealnie.
Z immunologii nic kompletnie nie bylo robione, bo Pani dr nie widziała potrzeby.
A czy chociaż raz miałaś clexan ?
 
Możecie dać mi namiary, jak się tam zapisać (tzn mail, telefon, adres gdzie on przymuje)?

Ja miałam podstawowe badania wymagane w klinice, mąż genetyczne, kariotyp, nasienia - wszystko idealnie.
Z immunologii nic kompletnie nie bylo robione, bo Pani dr nie widziała potrzeby.
Bo oni mam wrażenie że nigdy się nie przyznają że to może pomóc.
Większa skuteczność znaczy mniejszy hajs.
Jak dla mnie to paranoja. I myślę że w najbliższych latach to odbije się przeciw nim.
Wielkie srovum i ich przestarzałe metody
 
reklama
Możecie dać mi namiary, jak się tam zapisać (tzn mail, telefon, adres gdzie on przymuje)?

Ja miałam podstawowe badania wymagane w klinice, mąż genetyczne, kariotyp, nasienia - wszystko idealnie.
Z immunologii nic kompletnie nie bylo robione, bo Pani dr nie widziała potrzeby.
Wejdź na apc-analizy.pl i tam są numery i e-mail. Może spróbuj przed samym zamknięciem dzwonić 🤔
Tam jest jakaś zmiana numerów czy coś, umawianie się do Paśnika ma ten numer : 696004043
 
Do góry