reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mąż się śmieje zemnie ze jestem wariatka i panikara 🤣🤣🤣🤣 i w ciągu 2 dni wydal przez moja panikę 900 zł 🤦‍♀️🤷‍♀️🙈 ale cieszy się że jest wszystko dobrze i obydwoje jesteśmy szczęśliwi ❤ Boziu mam taką energię ze mogła bym góry przenosić 🙈 lekarz się śmiał z nas i był zdziwiony ze tak szybko przyjechałam. Ja bladynka myślałam że mu chodzi że jestem godzinę przed czasem 🙈 a jemu chodziło że za tydzień powinnam dopiero być 🤣🤣🤣🤣🙈 oczywoscie się popłakałam u niego ale ze szczęścia tym razem ❤ niech mój malutki cud trwa i trwa. A teraz idę sobie warzywka na patelni zrobić... Nigdy tego nie jadlam a od momentu jak zaszłam w ciążę mogła bym jeść codziennie ❤
Jejku tak bardzo trzymalam za ciebie kciuki. Super wiadomosc kochana. teraz szybko zmieniaj nick!!! Ja dopiero weszlam na forum bo dzis pierwsze mega nudnosci, migrena I ogolnie tragicznie sie czuje. ale niewazne moge tak nastepne 7 miesiecy oby fasolka byla szczesciwa.
♥️♥️♥️
 
reklama
Ja już po wizycie, lekarz mnie uspokoił... Na ta chwile jest dla niego wszystko dobrze. Za tydzień powtórka bo za wcześnie przyszlam 🙈 mialam dopiero za tydzień być na wizycie🤦‍♀️ jestem szczęśliwa i spokojna. Teraz już musi być wszystko dobrze ❤️
Matko ile ja czekałam ma ta informacje. Nadrabialam kilka dni na forum i emocje przez Ciebie mam do zenitu😊😊😊😊
 
Tez tak mialam. Transfer po 3h i to byl koszmar. Kolejny transfer pod narkoza razem z zabiegiem i szyjka zaczela krwawic. Czyli w cyklu przed transferem mialas zabieg i szyjka tak ladnie trzymala?
Mój lekarz od inseminacji odrazu mi powiedział ze jeśli podczas transferu zarodka pojawi się krew na narzędziach to znacznie obniża szanse na implantację. Mój pierwszy transfer trwał godzinę strasznie bolał aż płakałam. Miałam mocne plamienia przez kilka dni. Później właśnie zrobiłam histeroskopie przed transferem i lekarz miał problem aby wprowadzić narzędzie dlatego poszerzał ujście ale dzięki temu bylaszansa ze na jakiś czas będzie poszerzona szyjka. Drugi transfer robił inny lekarz i podobno użył miękkiego cewnika ale transfer trwał 5 minut ❤️❤️ W jakiej klinice się leczysz ?
 
Może coś w tym jest w sumie wydaje mi się że ogólnie do in vitro pary przystępujące są w okolicach 30. ICSI stosowane jest przy dawcy lub niepłodności męskiej.
Icsi stosowane jest dlatego ze po tym jest wiekszy odsetek ciaz,niz po zwyklym iui.To jest metoda zaplodnienia,a nie doboru pkemnikow.Od IUI sie powoli odchodzi bo to metoda droga i nie dokladna.
 
Ja właśnie tego też nie ogarniam, bo przecież od pierwszego dnia okresu to takie trochę bez sensu to liczenie... 🙈 Ale któraś z Was mi pomogła ostatnio i wychodziło wtedy, że dziś miałabym równo 6t0d. Z tego kalkulatora @nieagatka wychodzi teraz, że dziś 5t6d i dziś jest 23dpt. Dn. 24.08.2020 miałam ostatni okres, 21 dnia cyklu czyli 14.09.2020 był transfer. Zresztą, okaże się 13.10.2020 na USG co tam się dzieje :szok:🙈
Wg tego co pisze mamaginekolog to różnica może być 3-4 dni jeśli chodzi o zarodek
 
reklama
Do góry