reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wybacz

Wybaczam 😘😘🤣🤣🤣i Dziękuję 😘😘❤️ tu jeszcze inaczej mi wychodzi 🤷‍♀️🤦‍♀️według tego kalkulatora nawet szybciej data porodu niż z miesiączki 🤦‍♀️ i też i 3 dni 🤷‍♀️ ale ufam lekarzowi i wiem że mówi mi dobrze ❤️ więc już niczym się nie sugeruje... Cierpliwie czekam ❤️ będzie dobrze wierzę w to z calego serca, seriooo tą wizyta dała mi duzooo pozytywnego myślenia ❤️ a to chyba dobrze 😍❤️
 
reklama
Wybaczam [emoji8][emoji8][emoji1787][emoji1787][emoji1787]i Dziękuję [emoji8][emoji8][emoji3590] tu jeszcze inaczej mi wychodzi [emoji2368][emoji2356]według tego kalkulatora nawet szybciej data porodu niż z miesiączki [emoji2356] i też i 3 dni [emoji2368] ale ufam lekarzowi i wiem że mówi mi dobrze [emoji3590] więc już niczym się nie sugeruje... Cierpliwie czekam [emoji3590] będzie dobrze wierzę w to z calego serca, seriooo tą wizyta dała mi duzooo pozytywnego myślenia [emoji3590] a to chyba dobrze [emoji7][emoji3590]
Ja jak podaje daty moich transferow to ten kalkulator wylicza mi idealnie taka datę porodu jak wyliczała moja gin i moja klinika więc jak dla mnie jest wiarygodny.
 
Tez tak mialam. Transfer po 3h i to byl koszmar. Kolejny transfer pod narkoza razem z zabiegiem i szyjka zaczela krwawic. Czyli w cyklu przed transferem mialas zabieg i szyjka tak ladnie trzymala?
 
Cześć dziewczyny,
Jestem po kriotransferze, wynik Bety 0,200 nie mam wątpliwości co to oznacza, ale jeszcze się łudzę ponieważ nie dostałam jeszcze miesiączki.
Czy z Waszych doświadczeń może się tak zdarzyć, że wynik jeszcze się zmieni, od kriotranseru minęły 2 tygodnie.
Przykro mi kochana, ale niestety nie możesz się już łudzić... 😢
 
Kurczę to powinnaś mieć 6 tydz 2 dzień. Wiesz może jak twój lekarz liczy te tygodnie ? Bo ja sobie obliczyłam ze powinnam mieć 6 tydz i 3 dzien w 26 dpt. A zarodek był mniejszy i ja już świruje a może źle policzyłam .
Dziewczyny podpowiedzcie jak liczyć tygodnie po in vitro ?

Ja właśnie tego też nie ogarniam, bo przecież od pierwszego dnia okresu to takie trochę bez sensu to liczenie... 🙈 Ale któraś z Was mi pomogła ostatnio i wychodziło wtedy, że dziś miałabym równo 6t0d. Z tego kalkulatora @nieagatka wychodzi teraz, że dziś 5t6d i dziś jest 23dpt. Dn. 24.08.2020 miałam ostatni okres, 21 dnia cyklu czyli 14.09.2020 był transfer. Zresztą, okaże się 13.10.2020 na USG co tam się dzieje :szok:🙈
 
reklama
Do góry