reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ech. przykro mi. w tym przypadku to nie wiem czy jest sens robić i płacić za badanie z wolnego dna ok. 2tys pln. jeśli na usg są takie wady widoczne to i tak pewnie skieruja Cię na amniopunkcje.no i kolejne iść jest kluczowe. W pozn nie znam ale w Wawie jest najlepszy specjalista od usg Roszkowski oraz specjalizująca się w wadach serca dr Hamela. Także w zależności co wyjdzie dalej i na co się zdecudujesz to jeśli jakieś ew. zabiegi wchodzilyby w grę to w szpitalu czerniakowskim Wawie jest dr Debska ona robi operacje prenatalne. Może jeśli bedzue trzeba to przydadzą się tobie te informacje.
Serce płodu najlepiej w wawie u :
Link do: Poradnia USG Agatowa :: BADANIA ECHO serca płodu
Ja robilam aminopunkcje w szpitalu Bielańskim, jechalam 200km. Jesli inny lekarz potwierdzi wady to na moje amnio i czekanie na wynik to dodatkowy stres....musisz z lekarzem ustalić co dalej...
 
reklama
Cześć dziewczyny! Sądzę, ze nie ma juz tu nikogo z tych ktore mogą mnie pamiętac (listopad 2017). Dzis mam pytanie nie dla siebie, bo ja juz szcześliwie mama jestem. Ktore kliniki polecacie jesli chodzi o Lodz i Wrocław? Obiecałam znajomej ze popytam u źródła! No a gdzie lepiej niz tu? Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Ale jak w 10 tygodniu już to było widać??? Wiem ze na początku w rozwoju jest tak ze jest fizjologiczna przepuklina to znaczy jelita są poza jamą brzuszna i później się chowają ale ze już widzieli to wszystko?? To co na początku nie było widać ze serce jest poza zarodkiem jak robili wcześniej USG??? Hmmm. Myśle ze jedynak trzeba poczekać do badania w 12 tygodniu i zobaczyć co i jak. Ocenę robi się jak płód ma 4,5 cm co najmniej.
Wcześniej nikt nic nie mówił. Mało tego w środę byłam u jednego gina i nic nie widział a dwa dni później dwoch innych zauważyło te wszystkie wady... Sama się zastanawiam czy to wszystko jest możliwe...
 
Mam 15 września test pappa. Dziś 12 tydzień zaczęłam 😍 a jak u Ciebie?
Hej wróciłaś już z tych żagli?😊 no my miałyśmy transfer w tym samym dniu wiec ja też dzis 11 tydz. Ja mam wizyte we wtorek i podejrzewam że prenatalne moze mi już zrobi.. boje sie jak cholera. Czy Ty bierzesz jakies witaminy? Mi dał tylko pragnę uno i mimo ze.sama biore jakies witaminki to ostatnie wyniki mam słabe. Plus bakterie w moczu i ph do poprawy. Zastanawiam sie czy nie wziąć z tydzien wolnego i nie odpocząć. Padam jak wracam z pracy po prostu. Chociaz moj lekarz zwolennikiem l4 nie jest......
 
Wcześniej nikt nic nie mówił. Mało tego w środę byłam u jednego gina i nic nie widział a dwa dni później dwoch innych zauważyło te wszystkie wady... Sama się zastanawiam czy to wszystko jest możliwe...
Słuchaj a może nie czekaj 2 tyg tylko idź gdzie i dzien potwierdzić te i formacje.dla własnej psychiki
 
Cześć dziewczyny! Sądzę, ze nie ma juz tu nikogo z tych ktore mogą mnie pamiętac (listopad 2017). Dzis mam pytanie nie dla siebie, bo ja juz szcześliwie mama jestem. Ktore kliniki polecacie jesli chodzi o Lodz i Wrocław? Obiecałam znajomej ze popytam u źródła! No a gdzie lepiej niz tu? Pozdrawiam Was wszystkie!
Kto nie pamięta to nie pamieta😉
W Łodzi Gameta chyba dr. Radwan adunia u niego była
 
Cześć dziewczyny! Sądzę, ze nie ma juz tu nikogo z tych ktore mogą mnie pamiętac (listopad 2017). Dzis mam pytanie nie dla siebie, bo ja juz szcześliwie mama jestem. Ktore kliniki polecacie jesli chodzi o Lodz i Wrocław? Obiecałam znajomej ze popytam u źródła! No a gdzie lepiej niz tu? Pozdrawiam Was wszystkie!
Ja osobiście polecam invimed Wrocław 😉
 
Fizycznie dobrze lekko ciagnie brzuch, boli krzyż.
Ale moj glupi organizm zbzikiwal bo. zaczely bolec piersi i wymiotuje jyz 2 dzień.
: ((
Niech to sie wkincu skończy.
Przy spadającej becie mogą pojawić się takie same objawy, albo mocniejsze, jeśli szybko spada, jak przy rosnącej... Mój organizm tak reagował na spadek bety i wg lekarzy nawet 2 tygodnie po poronieniu można miec jeszcze objawy ciąży.
 
reklama
Hej wróciłaś już z tych żagli?[emoji4] no my miałyśmy transfer w tym samym dniu wiec ja też dzis 11 tydz. Ja mam wizyte we wtorek i podejrzewam że prenatalne moze mi już zrobi.. boje sie jak cholera. Czy Ty bierzesz jakies witaminy? Mi dał tylko pragnę uno i mimo ze.sama biore jakies witaminki to ostatnie wyniki mam słabe. Plus bakterie w moczu i ph do poprawy. Zastanawiam sie czy nie wziąć z tydzien wolnego i nie odpocząć. Padam jak wracam z pracy po prostu. Chociaz moj lekarz zwolennikiem l4 nie jest......
Jeśli potrzebujesz odpocząć to bierz i miej w poważaniu zdanie lekarza. Gorsze wyniki w ciazy to norma, zwłaszcza w bliźniaczej, bo maluchy będą z Ciebie wysysać ile się da. Jak dostałaś zestaw witamin to ok, jeśli żelazo masz slabe to sok z buraka i będzie ok :)
 
Do góry