reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej wróciłaś już z tych żagli?😊 no my miałyśmy transfer w tym samym dniu wiec ja też dzis 11 tydz. Ja mam wizyte we wtorek i podejrzewam że prenatalne moze mi już zrobi.. boje sie jak cholera. Czy Ty bierzesz jakies witaminy? Mi dał tylko pragnę uno i mimo ze.sama biore jakies witaminki to ostatnie wyniki mam słabe. Plus bakterie w moczu i ph do poprawy. Zastanawiam sie czy nie wziąć z tydzien wolnego i nie odpocząć. Padam jak wracam z pracy po prostu. Chociaz moj lekarz zwolennikiem l4 nie jest......
U nas urlop się skomplikował. Mąż nabawił się kontuzji. Chodzi o kulach. Biorę leki na tarczycę, Wit D3, jod, omega 3 kwas foliowy i inofem. Niestety na urlopie moje dieta jest fatalna. Jak całe lata nie jadłam frytek tak teraz co dwa dni. 🙂
 
reklama
Chyba wolę poczekać, bo strasznie przezylam ostatnia wiadomość...
rozumiem kochana. jeśli jednak się wybierasz na iść to znajdź naprawdę najlepszego gin z certyfikatem do badań gin prenatalnych. A potem najlepszego ze szpitala żeby powiedział jak jest. tu teraz będzie to bardzo istotne żeby był to ktoś kompetentny
 
Jeśli potrzebujesz odpocząć to bierz i miej w poważaniu zdanie lekarza. Gorsze wyniki w ciazy to norma, zwłaszcza w bliźniaczej, bo maluchy będą z Ciebie wysysać ile się da. Jak dostałaś zestaw witamin to ok, jeśli żelazo masz slabe to sok z buraka i będzie ok :)
Właśnie oby mi dał to l4! Postaram się o to na wizycie. Sok z buraka powiadasz? Oki nabyje😊
 
W tym tyg też bedziesz w N na obserwacji?
Dlaczego masz podejście z KD?
Ja będę w N. 17 września na monitoringu endo. Podchodzę z KD ponieważ jestem po chorobach onkologicznych i nie mam jajników a co za tym idzie swoich komórek. To moja jedyna opcja.

O encorton ie nikt mi nie mówił jak o wielu wielu innych, pytałam dr Starosl. Mówiła że nie potrzebne mi to. Skoro tak twierdzi niech będzie. Łaskawie zgodziła się jedynie że acard i heparyne to dobry pomysł. Mój, bo dowiedziałam się tego tutaj 😁
 
Ja będę w N. 17 września na monitoringu endo. Podchodzę z KD ponieważ jestem po chorobach onkologicznych i nie mam jajników a co za tym idzie swoich komórek. To moja jedyna opcja.

O encorton ie nikt mi nie mówił jak o wielu wielu innych, pytałam dr Starosl. Mówiła że nie potrzebne mi to. Skoro tak twierdzi niech będzie. Łaskawie zgodziła się jedynie że acard i heparyne to dobry pomysł. Mój, bo dowiedziałam się tego tutaj 😁
Acard juz bierzesz? A na co heparyna jest?
 
reklama
Do góry