reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety beta juz tylko 370.90
Powiedzcie czy maz może dostać zwolnienie na mnie jako opiekę? Nie chce byc sama w domu.
tak. do 2 tygodni można wziąć opiekę na czlonka rodziny. Tylko wtedy Ty też musisz być na zwolnieniu tzn. muszą być ku temu wskazania lekarskie ze wymahasz opieki żeby ZUS się nie przyczepil. jak lekarz czlowiek to cos Ci podpowie.
 
Hej Dziewczyny !
Podchodzę do drugiego invitro... jestem już po punkcji i udało się zapłodnić tylko 3 komórki :(
Lekarz chce mi podać w 3dobie zarodek , czy któraś z Was miała taka sytuacje ? Czy któraś z Was była w ciąży z zarodka 3dniowego?? Mam tyle obaw, ze zostanę bez żadnego zarodka i dalej będę bez upragnionego bobasa...

Dziękuje za pomoc ! Trzymam kciuki za Was wszystkie :* <3

Hej. Ja właśnie jestem w 31 tc a miałam podany 1,5 dniowego świeżaka i 1 blastkę mamy zamrożoną bo 3 jaja sie nadawały do zapłodnienia i 1 zarodek nie dał rady.

Powodzenia! ✊✊✊✊
 
reklama
Do góry