reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny przepraszam ze wskakuje w temat ale ktoras z was bierze Utrogestan?ja jestem w ciazy i biore sama z siebie bo skonczyl mi sie dupek i wlasnie przeczytalam na ulotce ze sie tego nie bierze w ciazy! Zgupialam
 
Cześć dziewczynki , dziś byłam na usg u swojego doktora prowadzącego , z dzidziusiem ok , nawet było widać serduszko❤️ Kolejna wizyta za 15.09. Zamiast skakać z radości to boje się ze coś będzie nie tak. Niestety nadal plamie ale lekarz mnie uspokoił ze to nic groźnego... jak radzicie sobie ze stresem?
 
No, już wiem, na planowe cc umawiają wg daty transferu i zależnie od wielkości dziecka od 38tc wzwyż. Maksik dziś się adaptował w nowym żłobku, nie wydaje mi się żeby byl gotowy na małe bobo w domu🙈Grunt, że każdego dnia jest trochę bardziej samodzielny i kumaty. No wg planu to w momencie porodu będzie miał 1rok i 10mcy😊
A mój 1rok i 2 miesiące 😳
 
Ja brałam to po transferze a potem do 17tygodnia ciąży.
O dziekuje za odpowiedz.Mieszkam w Uk i tutaj polska lekarka mi dala kiedys Utrogestan,bedac w polsce dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i lekarka w Pl dala mi dushpaston na miesiac.teraz mi sie skonczyl i mam ten Utrogestan 100mg i biore go w ciemno po 2 dziennie bo czekam na wizyte za tydzien.przeczytalam na ulotce ze sie go nie bierze w ciazy i zgupialam i sie przestarszylam.po ile go bralas ?to sa takie male kuleczki i ja je polykam
 
reklama
Do góry