reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, wracam na forum po przerwie. Punkcja w marcu 6 mrozaków dobrej jakości... potem histeroskopia i wycięcie polipów...a teraz 7 doba po transferze..a ja jeszcze testu nie robiłam...jak myslicie jest sens robić już test teraz czy czekać na "spokojnie" do piątku....nie ukrywam że coraz bardziej się denerwuje..najgorsze jest to ze piersi bolą jak przed okresem....brzuch czasem "nudzi" jak przed okresem i co gorsza syfy wyszły na twarzy jak przed okresem.....echhh...mam najgorsze myśli :(
Rób betę. Przy blastce to beta już 6dpt coś Ci powie. Te objawy mogą oznaczać wszystko
 
reklama
Ja się lecze w ivimedzie w Katowicach u Pani dr Cygal, fakt jestem dopiero przed decyzja o in vitro, ale jedna ciążę z ta Panią doktor osiągnęłam, niestety pozamc. Jeden jajowod niedrożny stąd decyzja o in vitro, podczytuje sobie tutaj dziewczyny na forum bo w temacie in vitro jestem zielona, a widzę że dziewczyny mają ogromną wiedzę i dają sobie dużo wsparcia, wracając do kliniki nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystkie Panie bardzo miłe,pomocne, wizyty raczej na czas , znajoma podchodzila w tej klinice do in vitro i się udało właśnie z ta Panią doktor u której się lecze. Przede mną w piątek wizyta na której chce już bardziej przybliżyć właśnie temat całej procedury, jak to wygląda, od czego zacząć itc
 
reklama
Do góry