reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jutro wizyta, drugie usg. Jak nie dostanę zawału przed to będzie dobrze bo od tygodnia ustały mi wszystkie objawy😣😣 Z drugiej strony gdyby padly teraz 2 babelki a były juz serduszka to nie wiem co mam w tej immunologii ze dwa poszły...to będzie 8 tydzien.

Będę trzymała kciuki, nic się nie martw, wszystko będzie dobrze ✊✊✊😘
 
reklama
Dziewczyny, wracam na forum po przerwie. Punkcja w marcu 6 mrozaków dobrej jakości... potem histeroskopia i wycięcie polipów...a teraz 7 doba po transferze..a ja jeszcze testu nie robiłam...jak myslicie jest sens robić już test teraz czy czekać na "spokojnie" do piątku....nie ukrywam że coraz bardziej się denerwuje..najgorsze jest to ze piersi bolą jak przed okresem....brzuch czasem "nudzi" jak przed okresem i co gorsza syfy wyszły na twarzy jak przed okresem.....echhh...mam najgorsze myśli :(

Hej, ja w 7dpt zrobiłam już pierwszego sikańca i były 2 kreski. Nie wytrzymałam dłużej 😁
Nie martw się na zapas tylko zrób sikanca lub jak jesteś cierpliwa to czekaj 😉
 
reklama
Do góry