reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ahaa rozumiem.. Tylko że ja to bym się chyba bała sama tak podejmować decyzje... Żebym czegoś nie spieprzyła..
Nie idzie to progesteron przecież i tak go produkujesz zwłaszcza ze jesteś na cyklu po punkcji. Ja byłam na sztucznym to się bałam jak cholera odstawić proga. I tak schodzilam od 15tyg po 1 tabletce 😂 a brałam 3 razy dziennie
 
reklama
Serio? Ciekawe dlaczego, przecież ciąża to ciąża czy z bliźniakami czy pojedyncza, może i kończy się wcześniej ale nie ma to nic wspólnego z tym kiedy poczęta

Nie wiem właśnie, ale z tego co wyczytałam to bliźniaki się rodzi wcześniej niż 1 dziecko a trojaczki jeszcze wcześniej ... Dlaczego tak jest to nie wiem
 
Nie idzie to progesteron przecież i tak go produkujesz zwłaszcza ze jesteś na cyklu po punkcji. Ja byłam na sztucznym to się bałam jak cholera odstawić proga. I tak schodzilam od 15tyg po 1 tabletce 😂 a brałam 3 razy dziennie

No wiem, niby tak jest ale mam nadzieję że moi lekarze wiedzą co robią i że jak będzie trzeba to mi dołożą tyle ile będzie trzeba 🙂 muszę im zaufać, nie mam wyjścia... 🙂
 
Ojaa, to duzooo... Masz rację, oby rósł zdrowo ❤ Ale Dobrze że ja nie muszę na szczęście płacić bo chyba bym nie dała rady 🤦‍♀️ Ja biorę utrogestan vaginal 200, biore 3x dzień i mam jeszcze brać miesiąc i parę dni... 😕
Ja wcześniej bralam cyclogest 2 x dziennie. Tylkou mnie jest problem z wchlanianiem progesteronu. Dlatego teraz mam doustnie, w zatrzykach i dopochwowo😕kochana zniesiemy wszystko oby nam sie tylko udalo
 
Sam Lutinus 150 zł na tydzień, jeśli bierzesz tylko po 300 na dzień... Niestety to wszystko kosztuje strasznie dużo... Ale u Ciebie wynik jest wart więcej niż wszystkie pieniądze świata..! Oby tak dalej 😍
Lutinus biore 5xdziennie wiec paczka mi starcza na 4 dni😕ale najważniejsze ze warto ❤
 
A którym tygodniu jesteś? Że jeszcze bete robisz?
Już późno (jak na tygodnie na tym wątku 😆), w tamtym tygodniu Pani ginekolog mi kazała (chyba coś podejrzewa, że jest nie tak) i był prawie brak wzrostu - wpadłam w panikę, poszłam na USG i serduszko nie biło jak trzeba (oby jeszcze wtedy nie biło jak trzeba!!!!), A dziś zrobiłam żeby sprawdzić czy nie spada, bo mam też dziś USG i żeby mieć pewność w razie gdyby było źle na USG, że faktycznie jest źle.....oj wiecie same, że to człowiek sobie tak wkręca i lata na tę bety jak głupi!!! W niczym one nam nie pomogą, ale i tak chodzimy i sprawdzamy jak głupie i wydajemy niepotrzebne pieniądze!!!! Bo tak szczerze co ta beta zmieni???? NIC, przecież niezależnie od wyniku nic nie zmienimy
 
Ja sie juz pogubiłam w tym wszystkim.. Ostatnio okres mialam 18 czerwca, 15 lipca miałam punkcję a 20 lipca transfer.. To jak to wyliczyć 🤔
Czytałam na mądrych stronach, że w in vitro liczy się dwojako: świeży zarodek od punkcji, a kriotransfer od dnia transferu. Niektóre kalkulatory ciąży dają te opcje do wyboru.
 
reklama
Dziewczyny któraś tu wrzucala dane statystyczne powodzenia transferu z uwzględnieniem klasy zarodka i wieku kobiety @kate_p7 czy to byłaś Ty? Jeśli tak to poproszę :)
Wrzucałam różne statystyki :p co konkretnie chcesz wiedzieć? Wiesz statystyka to tylko liczby ale miło jest na nią popatrzeć ;-) może o to Ci chodziło:
 

Załączniki

  • D0870A9A-7AC1-4988-BBBA-C54E909F7A30.jpeg
    D0870A9A-7AC1-4988-BBBA-C54E909F7A30.jpeg
    65,5 KB · Wyświetleń: 120
Do góry