reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej babeczki.

Jutro mam transfer - mimo dużej dyskusji nt Tego, że miała być 5 doba - i tak sobie czytam, że jutro po ET mam zrobic zastrzyk z pregnylu. 0,3ml. Miała któraś z Was tak? Pregnyl brałam na 36h przed punkcją. Po co teraz?

Powodzenia wszystkim babeczkom dzisiaj!!!
Bo wg ostatnich doniesień bhcg może wspomóc implantacje
 
beta 288,1 mIU/ml, dziś 9dpt, ale progesteron strasznie niski tylko 11,16 ng/ml, a biorę tym razem więcej niż normalnie, 2x1 cyclogest (400), 3x1 duphaston i 3x1 luteina dopochwowa. Beta super, ale próg mnie zestresował na maksa 🤯
Suuuuuuuper!!!!! Piękny wynik, a progesteron podniesiesz lekami 😘😘😘😘😘😘 poza tym zasantanow się które z nich wychodzą w krwi, bo nie wszystkie
 
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 jakie to straszne - nawet nie moge myslec ze i mnie to czeka 😭😭😭😭😭😭😭 po raz kolejny - jak z tego wyjsc - chyba tylko czas pomoze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzisiaj zaluje ze zrobilam ten transfer !!!
Bazylia dobrze, że zrobiłaś!!!! Co by jesień zmieniła??? Teraz zadręczała byś się czemu nie działasz. Szkoda czasu. Jak to się mówi u Ciebie piłka w grze :) trzymam kciuki ❤️❤️❤️❤️
 
beta 288,1 mIU/ml, dziś 9dpt, ale progesteron strasznie niski tylko 11,16 ng/ml, a biorę tym razem więcej niż normalnie, 2x1 cyclogest (400), 3x1 duphaston i 3x1 luteina dopochwowa. Beta super, ale próg mnie zestresował na maksa 🤯
Wow piekna beta 😍😍😍najlepiej jak bys miala prolutex . Moze uda cie sie gdzies załatwić?
 
beta 288,1 mIU/ml, dziś 9dpt, ale progesteron strasznie niski tylko 11,16 ng/ml, a biorę tym razem więcej niż normalnie, 2x1 cyclogest (400), 3x1 duphaston i 3x1 luteina dopochwowa. Beta super, ale próg mnie zestresował na maksa 🤯
Jak szybko !😍
Cudowny wynik !❤Mega się cieszę !😊
Progiem się nie stresuj to początek dopiero ,podrośnie mamusiu 👍😘
 
reklama
Do góry