reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

beta 288,1 mIU/ml, dziś 9dpt, ale progesteron strasznie niski tylko 11,16 ng/ml, a biorę tym razem więcej niż normalnie, 2x1 cyclogest (400), 3x1 duphaston i 3x1 luteina dopochwowa. Beta super, ale próg mnie zestresował na maksa 🤯
Ale beta ładna!!! Cudowna!!!! A progesteronem się nie martw jeżeli jesteś na sztucznym cyklu !!!! ❤️❤️❤️
 
reklama
Nie wiem jak mam teraz pracować, nie dam rady się skupić 🤦‍♀️ mam już tak zrytą psychikę, że nawet nie potrafię się cieszyć, tylko od razu zakładam, że zaraz się wszystko posypie 🤦‍♀️
Bóle brzucha są na normalne. Plamienie też.
Nic ponad to co robisz zrobić nie możesz. Już na nic poza własnym stresem nie masz wpływu. ❤️
Dziś betujesz także czekamy na piękny wynik. O której będzie?
 
Witam Was dziewczyny.
Przerzucilam kilkanascie stron i widze,ze dobrze sie dzieje na forum,znow mamy kilka nowych ciężarówek.😘♥️
Bardzo sie ciesze i gratuluje kazdej z osobna🙂 teraz przed Wami dużo stresu o rozwój ciąży,ale powiem Wam ze ten stres nie minie do końca. Sama myślalam ze jak zacznę czuc ruchy to będę spokojniejsza,ale gdzie tam,dalej stres czemu sie np nie poruszyła dzidzia po jedzeniu.
Jest to jednak piękny czas, mój mąż jest zakochany w moim brzuchu, rozmawia z córcia, głaszcze, całuje i prosi żeby przy porodzie szkód nie narobiła 😄
Życzę Wam zeby kazda doczekała się swojej nagrody za lata prób i starań.

Dziewczynom które dalej walczą życzę siły i wytrwałości,bo nie znacie dnia ani godziny kiedy zaczną w Was kiełkować kolejne gramy szczęścia i nieskończonej miłości♥️
 
Nie wiem jak mam teraz pracować, nie dam rady się skupić 🤦‍♀️ mam już tak zrytą psychikę, że nawet nie potrafię się cieszyć, tylko od razu zakładam, że zaraz się wszystko posypie 🤦‍♀️
Kochana glowa do gory. Beta piekna wiec musi byc dobrze. Wiem co czujesz bo ja sama codziennie sie boję ze ta moja bajka zaraz zniknie. Staraj sie myśleć pozytywnie. My tu wszystkie kciuki trzymamy mocno kciuki za Ciebie ❤
 
reklama
Kochana glowa do gory. Beta piekna wiec musi byc dobrze. Wiem co czujesz bo ja sama codziennie sie boję ze ta moja bajka zaraz zniknie. Staraj sie myśleć pozytywnie. My tu wszystkie kciuki trzymamy mocno kciuki za Ciebie ❤

Dziękuję Kochana, postaram się ☺ a Ty dziś robiłaś betę czy już odpuszczasz?
 
Do góry