reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja też miałam dziś kontrolę bety, Pani ginekolog mi zleciła, mam 65394 w czwartek powtórka i zobaczymy co to będzie...
Łoooooola Boga 🤪 jeszcze powtórkę ? 😂 beta przepiękna, nie wiem czemu niby jeszcze powtarzać 🧐 przecież po przekroczeniu 1000 beta zwalnia, już tak nie przyrasta „książkowo”
 
Bazylia martwie sie o ciebie ale mam jakos tak w serduchu przeczucie ze bedzie wszystko dobrze i bedzie rozowa pupcia :)
Dziekuje kochanie, nie martw sie o mnie - u mni eplamienia juz nie ma, boli tez nie, jestem w domku i wypoczywam a czy cos w pecherzyku juz sie znajdzie dowiem sie tez 13 sierpnia. Teraz czekamay na Twoje cudenko ;) mozesz dolozyc sobie ta luteine napewno nie zaszkodzi - ja tam jeszcze dolozylam acard, encorton i fraxiparyne ;)
 
reklama
Do góry