reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny. Dawno mnie tu nie było ale sporo na głowie :( wczoraj byłam po ostatnim nieudanym in vitro u lekarza. Zmieniamy protokół ... od 1 dnia nastepnego cyklu czyli za jakieś dwa tygodnie tabletki i później stymulacja. Jak myślicie, a może macie doświadczenie czy przy długim będziemy w stanie pobrać więcej komórek a co za tym idzie więcej ładnej klasy zarodków utrzymać. Przy krótkim moim pierwszym protokole było 5 pobrany, 4 dojrzałe ale tylko 3 się zaplodnily z czego jedna tylko była ładna :/ coś wiecie w tym temacie ... pozdrawiam z deszczowej Warszawy :/ pogoda mocno barowa :-)
Za przy 1 protokole krótkim miałam 3 komórki a.przy długim, po owulacji co drugi dzień gonapeptyl a potem od 2 dc duże dawki menopuru i udało się 9 komórek dojrzałych i 5 blastek ;). Jakie leki ci teraz da ??
 
Za przy 1 protokole krótkim miałam 3 komórki a.przy długim, po owulacji co drugi dzień gonapeptyl a potem od 2 dc duże dawki menopuru i udało się 9 komórek dojrzałych i 5 blastek ;). Jakie leki ci teraz da ??
Kurde ja we wrześniu zaczynam swój pierwszy krótki protokół i po Waszych postach zaczynam się martwić, że mało jajek będzie [emoji849][emoji848]
 
reklama
Do góry