reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję rosnijcie zdrowo[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji256]
Dziewczyny widzialam dwa serduszka. Lekarz powiedział że wszystko jest idealnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jeszcze chyba nie wierzę że to się dzieje. Dostalam nawet rwcepte na frexiparyne.na encorton juz nie[emoji6]
 
reklama
Dziewczyny ja już domu, ale ten Londyn masakra [emoji2356] Nawigacja mnie zmyliła i na ogromnym rondzie bym się walnęła na inną drogę i w ostatniej chwili zmieniłam pas ale nie miałam prawa tam zmienić pasa, dobrze że nie było ruchu bo byłaby masakra.. Mam tylko nadzieję że tam nie było żadnej kamery [emoji2368] Później policja jechała za mną i na chwilę włączyli syreny, ale się przestraszyłam.. Nie wiem po co im były te syreny, chyba chcieli mnie przestraszyć [emoji848] Ale później mnie zostawili w spokoju i sobie pojechali [emoji16]
Wyniki mają być przed 17:00, ale się boję...
Dzielna dziewczynka [emoji6][emoji8] do jazdy po Londynie można naprawdę się przyzwyczaić [emoji6]
Czekamy na piękna betę [emoji2956]
 
Zazdroszczę. Czyli godzina stresu można wytrzymać.
Właściwie zanim dojechałam do domu z badania, to już mogłam wynik w panelu pacjenta sprawdzić... bo z tym ich dzwonieniem to oczywiście różnie bywało...
Chyba bym oszalała czekając do następnego dnia...
A twój może już jest @Czarna1985 ... ✊✊✊✊✊
 
Dziewczyny widzialam dwa serduszka. Lekarz powiedział że wszystko jest idealnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jeszcze chyba nie wierzę że to się dzieje. Dostalam nawet rwcepte na frexiparyne.na encorton juz nie[emoji6]
Gratulacje! Dwa szczęścia [emoji24][emoji24][emoji24][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Dziewczyny widzialam dwa serduszka. Lekarz powiedział że wszystko jest idealnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jeszcze chyba nie wierzę że to się dzieje. Dostalam nawet rwcepte na frexiparyne.na encorton juz nie[emoji6]
Wspaniałe [emoji3059] niech kropeczki rosną zdrowo! Który [emoji3590] a Ty spokojnie odpoczywaj [emoji8]
 
reklama
Do góry