reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde ja we wrześniu zaczynam swój pierwszy krótki protokół i po Waszych postach zaczynam się martwić, że mało jajek będzie [emoji849][emoji848]
Absolutnie się nie sugeruj naszymi postami. Każda jest w innej sytuacji i pisze swoją własną historię. Nie ma co na zapas się martwić. Ja zaczynałem w maju swój pierwszy krótki protokół. Po punkcji przyszłam na forum i pamiętam że poza ogromnym wsparciem kochanych tu osób przygnębila mnie ogromną wiedza dziewczyn i trudne doświadczenia. Mimo to pisze swoją historię. Nie martw się. Każdy dzień się o siebie zatroszczy. Nosek do góry i odważnie idz po swoje marzenia ❤️
 
reklama
Do góry