reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ale o 180% w ciagu 96 h
Ale przyrasta, ja się na tym nie znam, bo ja zawsze widziałam tylko wielkie ZERO, ale skoro kalkulator pokazuje ze jest ok, to postaraj się nie szukać ze coś jest nie tak. Wiem ze masz negatywne doświadczenia, ale to ze kiedyś tak było, nie znaczy ze teraz tez będzie! Stres nie jest Ci teraz potrzebny, a do soboty już niedaleko 😘
 
Witam Wszystkich che zacząć przygodę z in vitro po dłuższej przerwie, przy pierwszym podejściu nam się nie udało. Teraz zastanawiam się nad wyborem kliniki, czy któraś z Was leczy się w GYNCENTRUM Kraków i mogła by coś powiedzieć na na temat tej kliniki bo do tej pory opinie jakie znalazłam w odmętach internetu nie są zbyt przychylne. Z góry dziękuje za odpowiedz
 
reklama
Do góry