reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Mirka30 jak sie czulas w 3dt?Kurde moj brzuch wyglada jakbym byla w conajmniej 4 miesiacu-spodenki ktore niedawno kupilam cisnal mnie.Cycki mam jakby napompowane lub sztucznue sterczace🥴a brzuch to mnie tak pobolewa od czasu do czasu jak na @ ale coraz slabiej😪boje sie ze nic sie nie dzieje😱😱
Ja tam też uwazam, że to dobre objawy ☺️ także bez zamartwiania się! ☺️ Tak samo miałam i utrzymuje się do teraz, a dziś 27dpt.
 
Boje sie ze jednak lipa bedzie.Moj maz to sie stresuje nawet bardziej niz ja.Jestesmy na urlopie i trraz siedzimy u tesciow🥴on sobie porzadnie popil w sobote.a wczoraj mowi do mnie ze -myslisz czemu ja sie tak napilem denerwuje sie-tak mi jest przykro ze przeze mnie nie jest ojcem.A tu dzieciakow jak psow u tesciow i on biedny z tymi dzieciakami a to dziewczynkom pozwala sobie makijaz robic a to z 2 latkiem samolociki.No przykro patrzec😓
Oj też nie znoszę jak mój facet zajmuję się z dziećmi innych, ja mogę, on nie!!! Szlak mnie trafia. Prosiłam żeby przy mnie tego nie robił, no i jakoś się stara, ale teściową to za to nie ma pohamowania w opowiadaniu co on to nie robił z dzieckiem brata i jak ono go bardzo lubi...ludzie nie mają za nic wyczucia czasem
 
Boje sie ze jednak lipa bedzie.Moj maz to sie stresuje nawet bardziej niz ja.Jestesmy na urlopie i trraz siedzimy u tesciow🥴on sobie porzadnie popil w sobote.a wczoraj mowi do mnie ze -myslisz czemu ja sie tak napilem denerwuje sie-tak mi jest przykro ze przeze mnie nie jest ojcem.A tu dzieciakow jak psow u tesciow i on biedny z tymi dzieciakami a to dziewczynkom pozwala sobie makijaz robic a to z 2 latkiem samolociki.No przykro patrzec😓
mam dokładnie takie same myśli. że przeze mnie mój mąż nie ma dzieci.
 
Beta przy jajowodowej najczęściej pojawia się troszkę później, a potem przyrosty są prawidłowe. U @bazylia128 poziom wyjsciowy jest w środku tabelki więc nie zwiastuje to pozamacicznej
No bo wlasnie zastanawialo mnie to ze ten poznim ja na ten dpt nie jest zly tylko te przyrosty, chociaz teraz procentowo ten przyrost sie zwiekszyl z 73% na 106% - no ale bylo inne labo... Ostatnio przy pustym jaju w 10 dpt mialam bete 80 a w 12 dpt 113, za dwa dni 170 a za nastepne 4 dni 1000!!! I byl pecherzyk w jamie macicy ale pamietam do dzisiaj slowa lekarza ze bylo blisko jajowodu w lewym gornym rogu...
 
No co myśleć. Siedzieć spokojnie przestać już beta HCG oznaczać a w przyszłym tygodniu zrobić USG i się uspokoić przede wszystkim. Nic już zrobić nie możesz. Co ma być to będzie niezależnie od tego jak bardzo będzie się monitorować przyrost.
Najważniejsze co możesz zrobić to odpoczywać nie stresować się i nie studiować za dużo swojej sytuacji.
Będzie dobrze.
Beta: 258,1 ja juz nie wiem co myslec ? 11 dpt
 
✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊Za piękną betę, która nie będzie budzić wątpliwości!!! 😘😘😘Naprawdę zrobiłaś co się dało. Teraz tylko to czekanie. Oby było dobrze!!! 😘😘😘
I tak pewnie jeszcze będzie wosk lała i z fusów wróżyła 😜
A tak na serio, to ciężko jej uwierzyć że w końcu może sie udać❤
 
125 ale w innym labo - czy czasami ciaza pozamaciczna nie daje takich przyrostow - prosze nie denerwujcie sie na mnie proboje poporstu na wszystko sie przygotowac...
Nie sadze. Ja miałam 111 dopiero w 17 dpt, 640 w 20dpt 3-dniowego zarodka.
W 13 dpt czyli tak jak Ty 11 dpt miałam 28.
Wydaje mi się że Ty masz wręcz zajebiście [emoji8]
 
reklama
Minimalny przyrost statystycznie to jest ok 60 % co 48 h. Moja beta rosla jak chciała. Daj sobie i dzidzusiowi szansę. Te nerwy i kalkulacje nic nie pomogą. Tam się dzieje to co ma się dziać .
Wedlug kalkulatora teraz jest przyrost 106%, wczesniej bylo 73%. Nie wiem czy byla tu gorsza pacjentka i dziwniejszy przypadek ode mnie... A czy to nie jest tak ze on sie powinien po troic? Te babki z labo juz mnie tak znaja i przezywaja ze mna ze jak zadzwonilam po wyniki to pierwsze co sie zapytaly ile bylo ostatnio ;) Lekarz napisal ze narazie jest ok. Z zaznaczeniem narazie ;) bo chyba ten przyrost powinien byc jednak wiekszy mi sie wydaje... Co ma byc to bedzie dzisiaj odpuszczam ;) Proga juz nie zbadalam bo myslalam ze juz nie ma sensu...
 
Do góry