reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No tak, niby 6 blastek, ale u mnie z 7 blastek z pierwszej procedury też 6 nie dało ciąży. Nie mam pojęcia co się zadziało, że akurat drugi transfer się udał. W pozostałych nawet biochemu nie było,tylko zerowa beta... Chyba nie da się tak łatwo znaleźć odpowiedzi na te pytania.
Jeśli dobrze zrozumiałam to pierwszy ET z procedury i masz synka. Potem 6xFET i hcg 0. Potem nowa procedura pierwszy ET i teraz ciąża i urodzenie w listopadzie :-) A tez robiłaś jakieś badania po tych transferach? Immunologii coś Ci wyszło? Czy po prostu nie te zarodki. A może ty nie zachodzisz w ciąże przy sztucznych cyklach? @milagros tak miała.
 
Laski, brzuch zaczyna boleć jak na okres po 3 zastrzykach, a jajniki raczej nie kluja, też tak mialyscie? Bo niby nie czuje jajników ale boli jak na okres za to... Dawki mam 12mgr czyli taki odpowiednik 300...
 
Ja chyba jestem jeden dzień do przodu od Ciebie i @Aduś16, mam 6 ty dzień cyklu i od wczoraj mnie boli wszystko, po południu zaczęło bolec jak na okres. Głowa mi pękała wczoraj ale dziś już lepiej. Ale jajniki czuję. Dziś jadę do Warszawy żeby zobaczyć co pięknego wychodowalam. Aż się boje, bo ja mam końska dawkę leków.
Powodzonka ✊🏼✊🏼✊🏼Daj znać 😊
 
Laski, brzuch zaczyna boleć jak na okres po 3 zastrzykach, a jajniki raczej nie kluja, też tak mialyscie? Bo niby nie czuje jajników ale boli jak na okres za to... Dawki mam 12mgr czyli taki odpowiednik 300...
Skurcze masz estradiol tak działa niestety... może warto powiedziec przed transferem lekarzowi bo to może utrudnić transfer. Ja tak miałam przy hiperce :-) i duzo komórek było;-P obyś podzieliła mój los:-)
 
reklama
No to jak Cię pobolewa podbrzusze to dobry znak tzn ze cos się tam dzieje😍
Ja kompletnie nic nie czuje. Wczoraj wzięłam pierwsza dawke accofilu i tez nic nie czuje. Jakby nie zadzialal na mnie , chyba słaba dawka. Nastawiam sie ze nic z tego nie bedzie. Zawsze mialam bole a teraz nic😕a jeszcze do poniedziałku troche czasu😞juz bym chciała cos wiedzieć

Kurcze, może jednak wszystko jest ok...
Staraj się nie stresować kochana, wkoncu Ty już zrobiłaś co w swojej mocy i teraz musimy tylko czekać 😘😘😘
 
Do góry