reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
😂 😂 😂 ty jak już cos napiszesz to tylko się smiac 👍👍👍 ja już wrocilam, ten nowy porgesteron jest super takie slizkie wilgotne globulki, zostawiłam 500 zl w aptece bo jeszcze monural dzisiaj musze wypic - dal mi na mocz bo jakies drobne bakterie się pojawily… bylam już pobiegać, u rodzicow, przywiozłam sobie jajka ;) na zakupach, rosolek od wczoraj i mam caaalllyyy dzień dla siebie - uwleibiam takie dni ;) odezwij się jak już będziesz mogla ;)
Oj bo mnie ten maz tak wkurwia!Mam bunt!Posprzatalam,wlaczylam pralke i juz mam wolne.Powiedzialam ze on dzisiaj robi obiad-zakupow nie ma wiec niech sobie zrobi.W dupie to mam!Obraza sie Bog wie o co to niech sie pie..!Od 2 tyg.ma weekendy wolne a nawet palcem w domu nie kiwnie.Mial umyc kabine prysznicowa i co?!Spal!Bo od 4 na rybach byl.Gdzies mam te jego ryby nawet nic nie lapie.Jrju jestem taka zla na niego!wrrrrr
 
Oj bo mnie ten maz tak wkurwia!Mam bunt!Posprzatalam,wlaczylam pralke i juz mam wolne.Powiedzialam ze on dzisiaj robi obiad-zakupow nie ma wiec niech sobie zrobi.W dupie to mam!Obraza sie Bog wie o co to niech sie pie..!Od 2 tyg.ma weekendy wolne a nawet palcem w domu nie kiwnie.Mial umyc kabine prysznicowa i co?!Spal!Bo od 4 na rybach byl.Gdzies mam te jego ryby nawet nic nie lapie.Jrju jestem taka zla na niego!wrrrrr
A ty na pewno nie bierzesz jeszcze zadnych hormonów ??? 😂 😂 😂 Z ta kabina prysznicowa mam podobnie - jakich srodkow już nie uzywalam na osad z wody i nie chce do końca zejść... nie denerwuj się - teraz pomysl o sobie i się relaxuj ;)
 
A ty na pewno nie bierzesz jeszcze zadnych hormonów ??? 😂 😂 😂 Z ta kabina prysznicowa mam podobnie - jakich srodkow już nie uzywalam na osad z wody i nie chce do końca zejść... nie denerwuj się - teraz pomysl o sobie i się relaxuj ;)
[/QUOT
Okres mam🤪wiwc moze dlatego ale wkurza mbie to ze on sie ciagle obraza!Chlop 42lata a normalnie jak panienka jakas sie zachowuje😡
Powiem Ci ze moj maz to jak ja myje to uzywa jedynie octu z woda i wierz mi wyglada jak nowa🙂
 
reklama
Do góry