reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej :) odliczam dni już od dawna ;) ruszamy za tydzień w piątek! Od wczoraj biorę Gonapeptyl ale czy zacznę właściwą stymulacje będzie. Zależeć od wyników i usg 20 lipca..jak będzie tam lipa to raczej nie chce kolejnych 20tys wyrzucać w błoto :(
A jak u Ciebie?? Nie plamisz już?? Kiedy usg??
Te amh u ciebie nie najgorze nie powinno być większego problemu. Dziś gacie czyste ;). Zobaczymy co będzie. Usg dopiero 16.07. Lekarz kazał przyjść. Zastanawiam się czy sobie bety jeszcze nie sprawdzić dla mojego spokoju co myślisz. Ostatnio robiłam to słabo mi przyrosła, więc jestem pełna obaw
 
Te amh u ciebie nie najgorze nie powinno być większego problemu. Dziś gacie czyste ;). Zobaczymy co będzie. Usg dopiero 16.07. Lekarz kazał przyjść. Zastanawiam się czy sobie bety jeszcze nie sprawdzić dla mojego spokoju co myślisz. Ostatnio robiłam to słabo mi przyrosła, więc jestem pełna obaw
Beta teraz nie ma sensu, u mnie bardzo szybko ostatnio przyrastala a i tak się skończyło klapą.. Najważniejsze jest serduszko, ja bym nie czekała aż tydzień. który u Ciebie dpt? U mnie amh skakało więc sama nie wiem jakie już jest, pęcherzykow za wiele nie było więc okaże się 20tego na usg ile tym razem jest tych antralnych.. Jak mniej niż 5to chyba dam jednak spokój
 
Ale zachodzisz bez problemow?
Raczej powiedziałabym że udało mi się zajsc 4 razy. Bo 4 razy na 10 lat, to raczej normalnie nie jest. Jedna jajowodowa byla po stymulacji, niskie dawki purogenu, reszta naturalnych.
Wlasnie milam teraz takie wielkie nadzieje w immuno, bo skoro tylko ta w jajowodzie przetrwala tak dlugo, to podejrzewalam ze moze moja macica cos im zyc nie daje.
 
Te amh u ciebie nie najgorze nie powinno być większego problemu. Dziś gacie czyste ;). Zobaczymy co będzie. Usg dopiero 16.07. Lekarz kazał przyjść. Zastanawiam się czy sobie bety jeszcze nie sprawdzić dla mojego spokoju co myślisz. Ostatnio robiłam to słabo mi przyrosła, więc jestem pełna obaw
Gdyby mi ktos kiedys powiedzial ze bede cieszyc sie z czyiś czystych gaci to bym nie uwierzyla, a jednak!
 
@olinka321 w jakiej klinice starałaś się o dofinansowanie do in vitro? My wraz z mężem chcemy spróbować w Invikcie. Może też jesteś pacjentką tej kliniki? :) Z tego co czytałam na ich stronie internetowej, mamy spore szanse, żeby się załapać. Trzymajcie kciuki!
 
Super że się uspokoiło. Beta HCG nie rób bo to i tak nic nie wnosi a tylko będziesz się denerwować. Jedyne co jest miarodajne teraz to USG.
Te amh u ciebie nie najgorze nie powinno być większego problemu. Dziś gacie czyste ;). Zobaczymy co będzie. Usg dopiero 16.07. Lekarz kazał przyjść. Zastanawiam się czy sobie bety jeszcze nie sprawdzić dla mojego spokoju co myślisz. Ostatnio robiłam to słabo mi przyrosła, więc jestem pełna obaw
 
reklama
Do góry