reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gratuluję!!!!! Tak się cieszę, że ten poniedziałek jednak nie okazał się aż tak bezlitosny ❤
@Kiwibanan A jak u Ciebie? I u reszty betujących dzisiaj?

Bardzo Wam dziękuję za tak pokrzepiające słowa. Wydaje mi się, że już będzie dobrze. Myślę, że jest mi łatwiej bo od kilku dni już się przygotowywałam na ten scenariusz. Lekarz mi powiedział że to ciąża biochemiczna. Długo po odstawieniu duphastonu pojawia się okres?
Mam po skończeniu przyjść na kontrolę, a kolejny transfer najwcześniej za 2 miesiące. Czy to tak się odbywa?
Jestem ciekawa co poszło nie tak. Mam jeszcze mrożaczka, chyba jest słabszy od tego pierwszego (teraz podany 3BA a został 3BB). Martwię się o niego, ale czy ja w ogóle mam na coś wpływ teraz? Ech... ciężko na serduszku.
Ja mam okres po około 3 dniach od odstawienia. Nie wiem czemu lekarz powiedział że kolejny transfer dopiero za dwa miesiące. Rozumiem kolejna stymulacja to tak ale transfer? Może ktoś inny się wypowie,ja się nie znam. Zawsze możesz powiedziec ze chcesz robić od razu. To czekanie jest takie wkur....... .
 
Kochana, z takim brzucholkiem to mnie już nie dogonisz żeby wpierdziel dać 😜.
No wiem że masz rację, ale kiedyś siostra mi to powiedziała i tak już zostało w głowie 🤔

Widzę, że masz bardzo życzliwa siostrę 🤬 na mnie takie gadanie jak ktoś ma dzieci i tego ktory nie może tak "poucza" działa jak płachta na byka. 🤬

I wierz mi, dogoniłabym Cię tylko po to, żeby głupoty Ci z głowy wybić 😘 wiele osób potrzebuje dojrzeć albo spotkać właściwą osobę, żeby chcieć założyć rodzinę i nie ma nic złego, ze będąc "mlodym gniewnym" wypiera się chęć założenia rodziny 😉 nie oraj się tym proszę bo idąc Twoim myślenia skąd problemy par, które zawsze dzieci chciały mieć?
 
Wizyta za 10 dni.
Myślicie by sprawdzać jeszcze po drodze bete i progesteron??
Jakoś szybko masz wizytę albo ja tak późno. Transfer 3 dniowego mrozaczka miałam 10.06. 19.06 pozytywna beta i lekarz powiedział żeby się umówić na wizytę około 8 lipca. Nie za póżno dziewczyny? jak myślicie? Może zapiszę się trochę wcześniej?
 
Ja mam okres po około 3 dniach od odstawienia. Nie wiem czemu lekarz powiedział że kolejny transfer dopiero za dwa miesiące. Rozumiem kolejna stymulacja to tak ale transfer? Może ktoś inny się wypowie,ja się nie znam. Zawsze możesz powiedziec ze chcesz robić od razu. To czekanie jest takie wkur....... .
Racja, ale ja chyba nawet wolę wiesz? Może To psychika że się lepiej przygotuje.... nie wiem. Poczekalabym i pół roku gdyby ktoś mi obiecał że będzie sukces
 
Beta dziś 396 w 12 dpt. 9dpt była 84. Chyba wszystko dobrze na razie? Masakra cały dzień czekałam na ten wynik jak na szpilkach

Kochana piekny wynik i super przydost 🥰 gratuluję i życzę spokojnej, bezproblemowej ciąży 😘 chłoń każdy dzien jak najpiękniejsza chwilę 🥰

Będziesz jeszcze bete powtarzać? Umawiasz się na wizytę pecherzykową czy dopiero na serduszkową? ❤️
 
reklama
Jakoś szybko masz wizytę albo ja tak późno. Transfer 3 dniowego mrozaczka miałam 10.06. 19.06 pozytywna beta i lekarz powiedział żeby się umówić na wizytę około 8 lipca. Nie za póżno dziewczyny? jak myślicie? Może zapiszę się trochę wcześniej?

Myślę, że chce Cie na wizycie serduszkowej zobaczyć 😘 ja miałam transer 22.02 i na wizycie 21.03 juz było serduszko ❤️❤️
 
Do góry