reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pierwszy raz słyszę o tym wszystkim. Muszę sobie to wszystko zapisywać żeby zapytać lekarza o to na wizycie kontrolnej. Nie miałam nic z tego co napisałaś :(
Na pewno jeszcze przed kolejnym transferem o wszystko Was wypytam. Niech wie (lekarz), że już nie jestem taka zielona jak wiosenna trawka.
Ja też zaczęłam już wszystko notować, jak czytam co piszą dziewczyny. Myslalam że dużo wiem, a jednak ciągle zielona jestem.
Czekam właśnie na wynik mutacji i kir.
 
Racja, ale ja chyba nawet wolę wiesz? Może To psychika że się lepiej przygotuje.... nie wiem. Poczekalabym i pół roku gdyby ktoś mi obiecał że będzie sukces
Niestety tego nikt Ci nie obieca. Ale posłuchaj też siebie. Jeśli czujesz, ze chcesz odpocząć i to Ci pomoże, to zrób to😊
Jeśli nie, przegadaj jeszcze raz z lekarzem plan dalszych działań😘😘😘
 
A powtarzałaś jeszcze bete? Jeśli tak to kiedy mi polecasz żeby sprawdzić?

Miałam wizytę serduszkową w sobote, a w czwartek byłam na krwi, żeby sprawdzić bete i progesteron. Bete, żeby sprawdzić, czy jest szansa na serduszko a progesteron, żeby zobaczyć czy mam dobry poziom i skonsultować wynik z gin 😊 ja miałam 10dtp bete 94 i 12dpt 301 więc robiłam sobie tylko testy chyba 3 między betą a wizytą na pamiątkę i dla spokoju ducha mojego i męża 😘 może to i głupie ale potrzebowałam widoku tych 2 kresek 😊
 
Wszystkie osoby, które martwią się o naszą kochaną @Murawa pragnę uspokoić, bo że u niej brak czasu koszmarny i po prostu wiele spraw ją wciągnęło i dlatego jej nie ma na forum. Na pewno jak się odgrzebie ze wszystkiego i to do nas wróci 😊znaczy na to liczę 😊

Zasługuje Pierdoła jedna na zbiorowy lincz.. Ehh...
 
Wszystkie osoby, które martwią się o naszą kochaną @Murawa pragnę uspokoić, bo że u niej brak czasu koszmarny i po prostu wiele spraw ją wciągnęło i dlatego jej nie ma na forum. Na pewno jak się odgrzebie ze wszystkiego i to do nas wróci [emoji4]znaczy na to liczę [emoji4]
Ale gadałaś z nią czy tak przypuszczasz? Bo ja też chcialam wyrazić chęć oklepu dla niej za to, że nas tak zaniedbuje [emoji4]
 
reklama
Do góry