reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gratuluję!!!!! Tak się cieszę, że ten poniedziałek jednak nie okazał się aż tak bezlitosny ❤
@Kiwibanan A jak u Ciebie? I u reszty betujących dzisiaj?

Bardzo Wam dziękuję za tak pokrzepiające słowa. Wydaje mi się, że już będzie dobrze. Myślę, że jest mi łatwiej bo od kilku dni już się przygotowywałam na ten scenariusz. Lekarz mi powiedział że to ciąża biochemiczna. Długo po odstawieniu duphastonu pojawia się okres?
Mam po skończeniu przyjść na kontrolę, a kolejny transfer najwcześniej za 2 miesiące. Czy to tak się odbywa?
Jestem ciekawa co poszło nie tak. Mam jeszcze mrożaczka, chyba jest słabszy od tego pierwszego (teraz podany 3BA a został 3BB). Martwię się o niego, ale czy ja w ogóle mam na coś wpływ teraz? Ech... ciężko na serduszku.
wiesz wiele z zarodkow poporostu jest wadliwych genetycznie, trzeba trafic na ten idealny...
trzeba wierzyc ze kolejny bedzie lepszy :)

pytanie tez czy badalas sobie ten pakiet na trombofilie? bo ja tez jestem po transferach i wszystko bylo ok a tu okazuje sie ze ma mutacje i to dwie i teraz zamierzam zbadac poziom homocysteiny no i pytanie czy mialas acard do transferu? ja teraz wiem ze bede juz musiala tez miec heparyne do kazdego transferu skoro mutacja wyszla
 
reklama
A wpier*dol za głupie gadanie chcesz? A ja od zawsze chciałam dzieci i to był moj jedyny cel w życiu - rodzina. I też "nie działam jak powinnam" więc puknij sie e czułko i nie szukaj w sobie winy jo?

@Hope1989 przytulam Cię z całych sił 😘😘😘😘😘 popłacz, popraw koronę i wracaj do nas 😘😘😘
Kochana, z takim brzucholkiem to mnie już nie dogonisz żeby wpierdziel dać 😜.
No wiem że masz rację, ale kiedyś siostra mi to powiedziała i tak już zostało w głowie 🤔
 
wiesz wiele z zarodkow poporostu jest wadliwych genetycznie, trzeba trafic na ten idealny...
trzeba wierzyc ze kolejny bedzie lepszy :)

pytanie tez czy badalas sobie ten pakiet na trombofilie? bo ja tez jestem po transferach i wszystko bylo ok a tu okazuje sie ze ma mutacje i to dwie i teraz zamierzam zbadac poziom homocysteiny no i pytanie czy mialas acard do transferu? ja teraz wiem ze bede juz musiala tez miec heparyne do kazdego transferu skoro mutacja wyszla
Pierwszy raz słyszę o tym wszystkim. Muszę sobie to wszystko zapisywać żeby zapytać lekarza o to na wizycie kontrolnej. Nie miałam nic z tego co napisałaś :(
Na pewno jeszcze przed kolejnym transferem o wszystko Was wypytam. Niech wie (lekarz), że już nie jestem taka zielona jak wiosenna trawka.
 
Beta dziś 396 w 12 dpt. 9dpt była 84. Chyba wszystko dobrze na razie? Masakra cały dzień czekałam na ten wynik jak na szpilkach
Piękna beta!!! 😍😍😍I niech dalej tak pięknie rośnie 😘😘😘
 

Załączniki

  • Screenshot_20200622_181659_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20200622_181659_com.huawei.android.launcher.jpg
    221,2 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry