reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
10 dpt.
Beta 132
Estriadol 1900
I progesteron 25 ng/ml
Także coś tam się dzieje 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Gratuluję!!!!! Tak się cieszę, że ten poniedziałek jednak nie okazał się aż tak bezlitosny ❤
@Kiwibanan A jak u Ciebie? I u reszty betujących dzisiaj?

Bardzo Wam dziękuję za tak pokrzepiające słowa. Wydaje mi się, że już będzie dobrze. Myślę, że jest mi łatwiej bo od kilku dni już się przygotowywałam na ten scenariusz. Lekarz mi powiedział że to ciąża biochemiczna. Długo po odstawieniu duphastonu pojawia się okres?
Mam po skończeniu przyjść na kontrolę, a kolejny transfer najwcześniej za 2 miesiące. Czy to tak się odbywa?
Jestem ciekawa co poszło nie tak. Mam jeszcze mrożaczka, chyba jest słabszy od tego pierwszego (teraz podany 3BA a został 3BB). Martwię się o niego, ale czy ja w ogóle mam na coś wpływ teraz? Ech... ciężko na serduszku.
 
Tr
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Trzymaj się ❤️. Współczuję 😢. Ciężkie chwile przed tobą ❤️
 
A ja dziewczyny jestem po transferze. Moja lekarka jest na urlopie i podawał mi inny lekarz. Wszystko poszło gładko i dobrze, przypadkiem się dowiedziałam że podana blastka to 4.1.1. Nowością było dla mnie, że kazał jeszcze dziś zbadać poziom estradiolu i progesteronu żeby sprawdzić czy z wystarczającym poziomem startujemy z ciąża i jak coś dopasować leki. Wynik będę miała wieczorem lub jutro rano, to napiszę wam🙂
Super! Teraz jesteś ze swoim maluszkiem :) dbaj o siebie kochana i daj znać jak wyniki. Odliczamy dni do bety ❤
 
Nie smuć się. To nie Twoja wina. Nie byłas po prostu na nie gotowa. Przecież nie odebrałaś żadnemu życia. Mamy po prostu pecha. 🥴
Nie odebrałam, ale w tamtych czasach pewnie byłabym załamana gdybym zaszła w ciążę. A teraz już tyle lat walczę... No ale nie smucimy się, jeszcze mnie dobry humor trzyma, aż do transferu 😜. Potem nie będzie tak kolorowo 😜
 
reklama
Do góry