reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, a ja odebrałam wyniki insuliny i glukozy bez picia glukozy, to co @Ananasowa93 robiła. Przeprowadziłam sms- ową konferencję z Bazyliszkiem i właśnie moja pani doktor @bazylia128 powiedziała że mogę mieć lekką IO, ona ma ten wskaźnik Homa 3 a mi wyszedł 2,93😱. A norma jest do 1. Próbowałam pół dnia dodzwonić się do mojego lekarza rodzinnego i mu wytłumaczyłam co i jak i że proszę o receptę. Zgodził się od razu, już nawet byłam w aptece i mam 2 paczki Gluckophage 500😍😍😍. Bazyliszek mówi że tabletki zadziałają do transferu 😊
Jeśli jest coś z insuliną koniecznie przejdź na dietę. Zdaje się teraz zalecają trzy większe posiłki aby insulina przez cały dzień nie była wysoka. Weź te leki, może akurat będzie to strzał w 10 .
U mnie cukrzyca ciążowa pojawiła się od razu, w 6 czy 7 tc ginekolog zleciła krzywą z glukozą i dieta a potem insulina. Po części wpływ na to miał prolutex, po jego odstawieniu cukry unormowały się na chwilę . Zmierzam do tego aby omijać prolutex jeśli któraś z was ma problemy z insuliną czy cukrem. Moja diabetolog twierdziła że, to nie ma nic wspólnego ale ja mam inne obserwacje. Zresztą w ulotce prolutexu też chyba o tym pisano.
 
Maria, a Ty kochana nie miałaś dzisiaj powtarzać? Jeśli coś pisałaś i przeoczyłam to przepraszam! Dziś dzień pełen emocji!
Niee ja czekam do poniedziałku. Nie ma sensu latać co dwa dni. Mam nadzieję że w poniedziałek się wyjaśni co i jak.
Pani dr mówiła coś w wizycie w piatek, ale będzie to pewnie uzależnione od wyniku poniedzialkowego
 
Hej dziewczyny. Mam 31 lat. AMH 1,90. Jak takie amh jest oceniane w klinice?

Hej. Ja robiłam amh w wieku 28 lat i mialam wynik 1,72. Jedyna różnica przy tym wyniku, że pójdziesz długim protokolem (najoierw tabletki anty na wyciszenie wszystkiego a wtedy zastrzyki żeby więcej jajek wystrzeliły) więc amh masz okej 😊

A Ty @Kiwibanan powinnaś po 48h powtórzyć bete koniecznie w tym samym labie 😘 ale jak w niedzielę bedzie zamknięte to leć w poniedziałek rano 😁
 
Niee ja czekam do poniedziałku. Nie ma sensu latać co dwa dni. Mam nadzieję że w poniedziałek się wyjaśni co i jak.
Pani dr mówiła coś w wizycie w piatek, ale będzie to pewnie uzależnione od wyniku poniedzialkowego
A ok. Czyli obie będziemy miały w poniedziałek dzień rozstrzygający. Trzeba się chyba zrelaksować przy jakimś filmie :)
 
reklama
Do góry