reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dlaczego coś jej jest? Na zdjęciu wygląda bardzo dobrze 😊.
Ta hortensja mnie zadziwiła że już ma pączki, u mnie jeszcze daleko do nich 🙂
Kurcze naprawde sie rozrosla to jest chyba moj ulubiony kwiat
jeszcze mam takie syrfinie drobnolistne na ym malym balkoniku co golab siedzi. One majakolor pomaranczowy ale sa takie maciupenkie a tam kolo golebia mam lobelki niebieskie - lubie niebieskie kwiatuszki ;)
 
Jeeeest, udało się wrzucić zdjęcie, moja szkitka koślawa 😜. Necia, zmobilizowałas mnie 😘
15915447554691633538815.jpg
 
Dziewczyny chce Wam powiedzieć o czymś ważnym. Dziś rano pisałam że z 4 zapłodnionych komórek mamy 3 zarodki zamrożone. Jeden dostał jeszcze jedna dobę żeby ewentualnie nadgonic. Teraz dzwoniło laboratorium że są w szoku ale i ten 4 też już jest zamrożony bo w ciągu godziny tak zaczął nadrabiać że aż embriolog był w szoku. Mówi że żadko się zdarza żeby z 4 zapłodnionych komórek wszystkie dobrnely do 5 doby w bardzo dobrym stanie. Już cała 4 ka jest zamrożona.❤ Cały czas przygotowań, zastrzyków punkcji aż do teraz zawierzalam sprawę Maryi Gietrzwałdzkiej i Bogu. Nowenna do Matki Gietrzwałdzkiej, litania i różaniec oraz rozmowy z Bogiem. Jestem przekonana że to Boża łaska. To nie prawda że procedura in vitro czyni nas gdzieś na marginesie. Jeśli pozwolimy to sam Bóg przejdzie ja razem z nami i dopomoże. Polecam Wam jeśli wierzycie oddajcie sprawę Matce Bożej Gietrzwałdzkiej. Swoją drogą Gietrzwałd to jedyne miejsce w Polsce i jedno z kilku na świecie, gdzie kościół oficjalnie uznał objawienia Maryjne. Nawet Mequgorje tego nie ma! ❤❤❤
Bóg nie potępia in vitro tylko kościół
 
Dziewczyny jak się liczy tygodnie ciąży po transferze mrożonego zarodka na cyklu sztucznym? Od 1 dnia ostatniej miesiączki? Gdzieś znalazłam info, że od 1 dnia zażywania luteiny dodać dwa tygodnie? Wtedy mi wychodzi wcześniej niż faktyczny 1dc.
 
reklama
Do góry