reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeeeest, udało się wrzucić zdjęcie, moja szkitka koślawa 😜. Necia, zmobilizowałas mnie 😘
Zobacz załącznik 1130100
1591546282237.jpeg

Tez sobie zrobilam ;)
 
Uwielbiam ten burgund [emoji7][emoji7][emoji7] mój ukochany. Na stopach nie robie, bo nie mam frezarki i boję się,że się nie będę mogła schylic, żeby zdjąć jak będzie odrost [emoji23][emoji1787] A na dłoniach nie umiem jeszcze tak idealnie,żeby jakiejs skórki nie zajechać i mi potem odchodzą , więc walę poki co jasne i nie dojeżdżam do końca [emoji23][emoji1787]
Ja widziałam u ciebie na jakimś zdjęciu, zawsze masz idealne 😊. Moje tylko z daleka ładne 😅. No i tych skórek nie mogę się oduczyć obgryzać 🤦
 
reklama
Do góry