reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Słońce to normalne raczej🙂 ale jak mocno będzie Cię to nie pokroić to leć do lekarza. Liliana pisała po mojej punkcji, żeby mierzyć obwód brzucha i ważyć się. Ja po 2 dniach miałam obwód 110 cm! Na szczęście w kolejnych dniach zaczął spadać i zaczęłam wracać do żywych. Z dwójką miałam problem kilka dni, czułam się jakbym miała zaparcia? Nie wiem, bo w sumie nigdy nie miałam 🤔 A brzuch to czułam nawet jak noga ruszałam. Teraz jestem po okresie i też jajniki dają mi się we znaki. Przy poprzedniej punkcji brzuch mnie bolał 3 tyg. Jakie leki dostałaś po punkcji?
Mam duphaston i zastrzyki naoparin .. dzieki za odpowiedz. Zastanawiam sie czy moge wziac jakis lek np. Espumisan
 
reklama
Ja mialam dzisiaj punkcję i lekarz mowil, ze raczej stymulacje wszedzie doprowadzają do konca, ale transfer mam odroczony. Jestem tak obolała w sumie, ze chyba nawet mnie to cieszy. Czekam niecierpliwie na telefon ile mam maluszkow, jutro beda dzwonic.
Takze punkcje pewnie bedziesz miala, ale transfer raczej nie :(
Hej dziewczyny pomóżcie jestem w trakcie stymulacji we wtorek mam mieć wizytę i USG i martwię się co będzie z moją punkcja i transferem przez ten wirus ... Czy mogą je odwołać ?
 
Jestem swieza w temacie, ale czuje dokladnie to co Ty. Takze przytulam i jednocze się w bólu [emoji17]
Cześć dziewczyny. Jak wiecie w piatek mialam punkcje. I od tamtej czasu boli ipodbrzusze i mam strasznie wydety brzuch Cokolwiek zjem mam w gardle. Brzuch boli przy uciskaniu i np. Siadaniu.. A najgorsze ze nie bylam w kibelku od tamtego czasu z dwojka. Sorry za szczerosc ale tak sie zastanawiam czy jutro nie leciec na usg. Tak sie denerwuje tym moim stanem. Jest gorzej niz przed punkcja [emoji24][emoji24] chyba ze Wy tez sie tak czułyscie po punkcji??
 
reklama
Do góry