reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
37.... ale ostatnio z taka bylam Tez w czwartek. 37 to nic. Zaraz mu zmierze, ale mierzylam dwoma roznymi. Dobra, koniec tematu. Inni mają gorzej. Nie bede juz przezywac. Co ma byc to bedzie.
Dzieki za dobre słowo.
Ty bidulko pewnie sie ruszac nie mozesz z taką armią :(
A jaka to jest temperatura? Nie brala bym nic, wieczorem zawsze jest troche wyzsza... A moze termometr zepsuty? A wez zmierz mezowi ;)
 
37.... ale ostatnio z taka bylam Tez w czwartek. 37 to nic. Zaraz mu zmierze, ale mierzylam dwoma roznymi. Dobra, koniec tematu. Inni mają gorzej. Nie bede juz przezywac. Co ma byc to bedzie.
Dzieki za dobre słowo.
Ty bidulko pewnie sie ruszac nie mozesz z taką armią :(
Nie martw sie juz jutro sie to wszystko skonczy... :) Pozytywnie... ja czekam na wotrek jak na zbawienie ;)
 
A to nie jest tak ze takie leki przeciw bolowe moga osłabiac jakosc jajeczek? Ja bym chyba nie ryzykowala... Punkcje ci zrobia nie martw sie. Ja tez sie patrze caly czas na relanium ale chyba nie moge prawda?
Raczej dzień przed punkcja lub w dzień punkcji nic nie zaszkodzi, wiele dziewczyn ma nawet zalecone antybiotyki przed punkcja wiec mysle ze taki Apap nie będzie miał wpływu na jakość komórek
 
Myslisz ze moge przed tym wziac jakiekolwiek leki?
No już i tak brałaś Apap i polopirynę wiec mysle ze możesz. Najgorzej ze ci tak nagadali ze jak będzie temp to dadzą ci leki na wchłonięcie pecherzykow co dla mnie jest niepojęte ... tempka może rosnąć troszkę od hormonów i na pewno ze stresu. Punkcja z rana pewnie wiec może będzie niższa niż na wieczor
 
Łukasz to musi mieć nerwy ze stali przy Tobie :laugh2:
Noooooooooooooooo 😜 😜 😅😅😅😅😅 a wiesz ze jak ja poszlam do kliniki to on pojechal do jakiejs ksiegarni i kupil mi to :) Tylko czytanie mnie teraz ratuje ;) @Petera pytal sie o ta ksiazke ktora mi polecalas ale nie bylo ale powiedzial o Nino Haraschwili ta co ja ci polecalam i Pan z ksiegarni wybral 6 tomow tego :D:D:D
 

Załączniki

  • 20200314_190131.jpg
    20200314_190131.jpg
    945,3 KB · Wyświetleń: 63
  • 20200314_190158.jpg
    20200314_190158.jpg
    1 004,3 KB · Wyświetleń: 59
  • 20200314_190145.jpg
    20200314_190145.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry