reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

E tam, w takiej sytuacji to zrozumie;) Poza tym maseczki pewnie zakładasz.
Ja wlasnie weszłam do domu. Stałam ponad godzinę w kolejce w mięsnym, zeby kupic cos na obiad na weekend.. nie na zapas.. co ja się osluchalam w tej kolejce.. ale stałam zakapturzona i staralam sie nie wdychac.. Plecy mnie tak już nakurzały od tego stania.. A dodam,ze zrobilam zamówienie wczoraj na dzisiaj i to było dobre posunięcie. Ludzie albo mają duże zamrażarki albo naprawde duzo jedzą..
Tak, maseczki, rękawiczki, obowiązkowo, szczególnie teraz. Rece mam juz jak szczotka od tych środków dezynfekujących. Panika się zaczyna, znajomy nam wysłał zdjęcie z Warszawy przed mięsnym... to jakiś kosmos.
Ja coś tam kupię dziś, ale normalnie jak na weekend, no dobra trochę więcej 🤣🤣🤣
Ale przesady 😛😛😛
 
reklama
Ty tak zawsze pięknie piszesz o nas, wzruszyłam się [emoji8]
Powodzenia wszystkim!
Je vous adore [emoji3059] !!!
Czekam właśnie na badanie, widze ze doktorek który będzie mi robił, to niezle ciacho [emoji16][emoji39][emoji14]
No to tam się uśmiechaj ładnie [emoji8]. Dobrze że zadbałaś o psitkę[emoji8].
 
Witam staraczki i mamuśki,
Moja historia po krótce; 2014 r cp, usunięty prawy jajowód, kolejne starania od 2016 r, które nie przyniosły rezultatu. Od 2018 w klinice niepłodności Bocian Katowice, monitoring owu, pierwsza procedura in vitro nie udana ( 3x transfer). 2020 r kolejna cp w lewym jajowodzie, usuniecie jajowodu, brak po obu stronach. Teraz podchodzimy do kolejnej procedury. Czy którejś z was się udało zajść w ciąże z invitro, bo tylko ta metoda nam została ? Potrzebuje waszego dobrego słowa i otuchy :) dziękuje.
 
Myśle o Tobie kochana i trzymam kciuki !! Wiem, że będziesz mamą ;) tylko ten Wasz asek każe na siebie długo czekać ;) ale jak już przyjdzie to zawładnie Waszym światem [emoji4] dużo zdrówka i wytrwałości [emoji8]

Ojjjj chyba bardzo każe na siebie czekać [emoji20]
Ale na taka miłość i tupot małych stopek warto czekać [emoji173]️
 
reklama
No to tam się uśmiechaj ładnie [emoji8]. Dobrze że zadbałaś o psitkę[emoji8].
Hehe no i już po badaniu, wszystko czysto i pięknie, bez znieczulenia miałam, wszystko oglądałam na ekranie, bolało troszeczkę, ale prawie wcale. Doktorek zadowolony, a ja jak to nic nie ma? Popatrzył dziwnie i mi wytłumaczył, ze nieraz tak jest, ze się nie udaje, żeby próbować dalej i to dobrze ze nic nie ma. To ja już teraz nie wiem...
Idę do chaty i na zakupy, po ten czosnek i cebule jak tata kazał...
 
Do góry