reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
164 w dowodzie a prawidlowo 163 😂😂😂 Chudzinka to @sandra777.12 ;) Ja to mam dupppssskoooo ;)
Hhahahah, chciałabym zobaczyć to Twoje „dupsko” 😂
No nie powiem do grubiutkich nie należę 😇 miałam tyle szczęścia, że mam szybką przemianę materii ;) ale i tak mój mąż jest w tym mistrzem. Nie ćwiczymy z 1,5 roku (bo tak chodziliśmy na siłownie, w pl biegałam) a przez in vitro to tak trochę wszystko zeszło na dalszy plan. Ale do sedna 😂 skubaniec to ma wszędzie mięśnie, takie wiecie widoczne .. tylko się napnie i ma. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 🤷🏼‍♀️
 
No tak, lepiej miec w takiej sytuacji wszystko pod kontrolą.
Fajnie, ze jest ktoś, kto jest na podobnym etapie :) rzucilo mi sie w oczy, ze nawet nasi mężowie mają tak samo na imię.
Bylismy teraz we wtorek i ja się pytam czy na tą kontrolę mogę już sama być, na co lekarz: oczywiscie! Pan Lukasz bedzie nam potrzebny tylko do oddania nasienia.
My beka, lekarz beka :D
Ja praktycznie caly czas jestem sama na wizytach. nawet kiedys bylam sama na transferze ;) Ktos musi zarabiac na to in vitro ;) Wiec staram sie Łukaszowi nie przeszkadzac w pracy ;) Poza tym jakos lepiej sie dogaduje z doktorkiem jak jestem sama ;) Tak jest tutaj na forum kilka Łukaszy min. @Czarna1985 i @s.ols3404 ;) Łukasze sa fajne ;) Tylko moj czasami ma takie odchyly jak juz doczytalas ;)
 
Hhahahah, chciałabym zobaczyć to Twoje „dupsko” 😂
No nie powiem do grubiutkich nie należę 😇 miałam tyle szczęścia, że mam szybką przemianę materii ;) ale i tak mój mąż jest w tym mistrzem. Nie ćwiczymy z 1,5 roku (bo tak chodziliśmy na siłownie, w pl biegałam) a przez in vitro to tak trochę wszystko zeszło na dalszy plan. Ale do sedna 😂 skubaniec to ma wszędzie mięśnie, takie wiecie widoczne .. tylko się napnie i ma. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie 🤷🏼‍♀️
Mam ci zrobic zdjecie 😂 😂 😂 Mam dupczyka mam ;) Ale taka mam chyba budowe ;) To fakt jesli chodzi o rozlokowanie miesni czy tluszczu to nie ma sprawiedliwosci... znam takich co wpierda....ja doslownie wszystko i nic im nie jest. Znam tez takich co np z tydzien nie pojedza chlebka i schudna z 5 kg a znam tez takich co sie musza wiecznie pilnowac a i tak talia osy nie grzesza ;)
 
Ja mialam cc robiona na spokojnie, bez pospiechu, bardzo malo krwawilam i na usg wyglada ze ze zrostami jest calkiem niezle. Jak mnie w czerwcu otworzy to rzucu okiem jak sytuacja, bo wiadomo, ze po cc moze byc roznie.
No tak, ja strasznie przeciagali i za pierwszym i za drugim razem. A chudzina z niej taka..
Czesto lekarze mowią, ze dopóki do środka nie zajrzą to tak naprawdę nie widać jak jest.
Tak sobie myślę,ze kobiety to strasznie dużo muszą udźwignąć. Chodzi mi tutaj o fizyczne dźwiganie, o organizm nasz. Czy faceci by dali radę?
 
reklama
Do góry