reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie. Nic. Ja prócz trombofilii nic nie mialam badanego z immunologii.
Do transferu mialam embrio glue i AH.
[/QUOTE/]
Aha rozumiem. Fajnie ze sie udalo 😍
Ja tez zawsze biore ten embrio glue ale ostatnio czytałam artykul ze ponoć to nic nie pomaga. Niewiem ale wydaje mi sie ze na pewno nie szkodzi wiec warto.
Jak sie teraz czujesz? Juz troche lepiej?
 
reklama
U mnie to samo. Kir aa i brak kirow implantacyjnych. Za mna 3 ciaze biochemiczne. Wszystkie zakonczone maks 6tc. A u ciebie jak sytuacja?
Przyszla malpa ale slabo sie rozkręca 😕
Kurcze to super! Rozkręci się, zobaczysz ✊🏻
Może to dlatego, że u Ciebie są ciążę biochemiczne? Ja zawsze beta 0, dopiero przy accofilu pierwsza ciąża biochemiczna. Chyba pierwszy raz przy haplotypie AA widzę tak małe dawki 🤔
 
@s.ols3404 jak sie czujesz? Napisz mi kochana jakie badania zlecil Ci docent?
Oj już przeciwbólowe puściły, ale jest ok 🙂 brzuch mam napięty i wyglądam jak ciężarna. Mdli mnie dość często chyba z tego wzdetego brzucha 😓 Słońce tylko u Ciebie ciążę się pojawiały więc pytanie czy u Ciebie nie zleciłby czegoś innego?
Ocenę subpopulacji limfocytow, ocene cytokin i współczynnika th1/th2 i kiry, a mężowi hla-c. Koszt 1420 zł? Do tego miałam pakiet na trombofilie, homocysteine, ana, tarczycę i krzywą. Myślisz, żeby coś jeszcze zbadać przed stymulacja? 🙂
 
Ale nie ma dramatycznej różnicy. I tak musisz powtórzyć i to pewnie znowu za 48h. Myślę że na ten moment moze nie jest idealnie, ale już były tu nieidealne przyrosty bety i jakoś się rozkręcało i udawało. Miałaś jeden zarodek, tak? Trzymam ✊✊✊za Kropka. Niech da radę!!!
Tak , miałam 1 poddanego. Ale to walka ze NK i skopanymi kirami więc......
 
Kurcze to super! Rozkręci się, zobaczysz ✊🏻
Może to dlatego, że u Ciebie są ciążę biochemiczne? Ja zawsze beta 0, dopiero przy accofilu pierwsza ciąża biochemiczna. Chyba pierwszy raz przy haplotypie AA widzę tak małe dawki 🤔
Dokladnie takie mam zalecenia. Czyli u ciebie po accofilu cos ruszylo. Wiem ze duzo zalezy tez od zarodka. Trzeba po prostu na niego trafic. Moj lekarz powiedział ze 3 ciaze biochemiczne to musi juz byc cos nie tak. Ze to nie możliwe zeby az 3 zardoki byly zle. Ciekawa jestem co jutro mi powie🤔
 

Załączniki

  • 20200227_192223.jpg
    20200227_192223.jpg
    325,9 KB · Wyświetleń: 53
A więc tak. Dzieć jest i ma serducho[emoji4] glut w całości ma 3mm[emoji28] serducho bije 105[emoji3]

Póki co wporzo, żadnych krwiaków ani innych niepokojących rzeczy[emoji3] basen odradzony do czasu odstawienia luteiny. No i gmeranie tą sondą to w sumie przeklinałam, bo tak mnie przetarło tym papierem ściernym, że masakra...[emoji23] więc marzenia o sexie giną śmiercią naturalną i nawet mi nie żal[emoji23][emoji23][emoji23]

Następna wizyta 12 marca, póki co mam jutro wyspowiadać doktor w klinice o kontynuację zaleceń, recepty żeby wiedzieć do kiedy brać leki[emoji3] tyle i aż tyle

Jednym słowem uffff... ciśnienie miałam nieziemskie do wizyty[emoji28] Paweł przytkany, mina dziwna trudna do interpretacji [emoji23][emoji23][emoji23]

Idziemy z glutem vel PESTKĄ - oficjalna ksywa- wiosłować. Dla formy i żeby mama nie wyglądała zaraz na 9mcy, bo póki co są już 3/4[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No o pięknie!!! 😍
 
reklama
Cross match i ANA 1 te mi docent zlecil
Reszte zrobilam te co Basia mi podpowiedziała czyli Kiry na pewno hcla meza z tego co pamiętam to jakieś inne ANA i limfocyty . Chcialam tez zrobic cytokiny ale nie mialam gdzie.
A ty kochana jakie badania juz zrobilas?
Nie mam teraz jak spisac te badania ale ja robilam u immunologa w gamecie i on nie zleca takich jak docent. Napewno nie KIR tylko jakies antyfosfilidowe, jakies cos przeciw caial przeciw jadrowe duzo tego nie bylo ale zaplacilam za nie ponad 1000 zl i kompletnie nic nie wyszlo... NAwet mi nie kazal do immuna isc. No ja tez dwie biochem i puste jajo ;( juz sama nie wiem co robic...
 
Do góry