reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny a jak sobie radzicie z zastrzykami? Same sobie robicie czy prosicie mężów o pomoc? Jest szansa ze jak przez cała procedurę będę przechodzić sama to dam radę sobie robić te zastrzyki czy one wymagają pomocy?
Dasz rade chyba pierwszy zastrzyk jest najtrudniejszy potem to juz robisz z automatu przynajmniej ja tak mialam. Oczywiscie z zastrzykami do stymulacji jakos bardziej przezywalam a pozniej po kazdym transferze mialam fraxiparyne to w kazdej pozycji moglam robic czy na siedzaco, czy na lezaco na stojaco nawet stojac na glowie mogla bym sobie zrobic i nie bylo z tym problemu 👍
 
dziewczyny a jak sobie radzicie z zastrzykami? Same sobie robicie czy prosicie mężów o pomoc? Jest szansa ze jak przez cała procedurę będę przechodzić sama to dam radę sobie robić te zastrzyki czy one wymagają pomocy?
To nic trudnego, sama spokojnie dasz radę. Na początku tylko wydaje się, że to jakaś czarna magia ale jak się oswoisz to będziesz się potem śmiała że się bałaś
 
Super :) jest szansa ze pod koniec marca będziemy podchodzić do invitro:) ale ze względu na to ze mąż mieszka za granica to trochę przeżywam xD ale jak mówicie ze dam radę! To dam! :) a bralyscie 2 tyg zwolnienia po transferze?
 
reklama
Jedz to na co masz ochote ;) Ja na dzisiaj mam zupke pomidorowa, Łukasz musi ja tylko pogrzac i wlac smietane - myslicie, ze da rade ? Ja przed wrzuceniem kalendarza juz swoje w pracy odbebnilam. Jestem po wykladzie ;) Szefo chyba zadowolony - ufff. Mam nadzieje ze to mu na jakis czas wystarczy. Teraz sie zamkneli w jakies 30 osob i chyba popijaja ;) @Camilleka a mi nic nie dali :-D Nie dla psa kielbasa [emoji23] chociaz moje jedza chyba lepiej nic MY [emoji173] Cycata sie wypytuje co on tam robia to jej powiedzialam ze im mniej wie tym lepiej [emoji106]@Liliana87 widze ze juz ksiazke prawie skonczylas [emoji7] Zjedz sobie teraz troche dobrej gorzkiej czekolady jak tyle krwi ci dzisiaj pobrali... @Netiaskitchen jak sie dzisiaj czujesz?
No chyba przegryze troche tefo żużlu. Wczoraj juz mialam czyste gacie A tu przed chwilą znowu jakiś brązowy ciemny glut ;(
Widzisz, dbają o Twoje zdrowie z tym Alko;)
Bo jeszcze wychodząc z pracy gdzieś bys puściła dżafta i by było..
 
Do góry