reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i to jest myśl;) dostalam kilka groszy na urodziny i tak je trzymam na czarną godzinkę. To może sobie zapytam jakas wlasnie luźna sukineke;) albo koszulę. No, taka przedłużana , luzna koszula mi sie podoba;)
Sukienka najlepiej odcinana pod biustem, przyda sie jak juz brzuch bedzie widoczny, a to bedzie szybciej niz myslisz :)
 
No i dobrze, bo się udało! Ja mam mieć w przyszłym cyklu, przed nowa procedura. Tyle ze ja we Fr mam to za darmo... dlatego jestem w szoku tych kwot w Pl jakie trzeba płacić... 😢
Może już i mi coś się pitoli, ale myśle ze i ja coś tam mam...😓 mam niekiedy tak bolesne miesiączki ze tracę świadomość, a ze mam dwie koleżanki w pracy które cierpią na endometriozę... Może głupie, ale chciałabym chociaż znaleźć przyczynę... bo plemniki slabe,ale tez nie najgorsze... wiec obstawiam ze coś u mnie nie tak.
Ja tez bede miala za darmo podczas punkcji moj D sie zdecydowal to zrobic. Normalnie kosztuje 1500 zl
 
Ja tak uwielbiam pączki. Jeszcze tydzień temu mowilam, ze zjem kilka [emoji16] nioch nioch. Dziś jakoś jak pomyślę to nieee. Ale do tego 20tego...
Opowiem Wam coś. Bo mi się przypomniało. Kiedyś dostalam takiego ataku bólu.. bolał mnie cały prawy bok, ciągnęło do tyłu az pod lopatke. Bylo to ok 3 w nocy. Zbierało mnie na wymioty. Wstalam przed 7 do pracy, gorące poty, za chwilę zimno, na wymioty, ręce wykręca, nogi jak z waty.. ból taki,ze sie wyprostować nie mogłam.. Koło 8 maz mnie zawiózł na izbe. Ponad 40 min się zwijalam z bólu, w końcu, zanim zszedł lekarz to pielęgniarz sie zlitowal i Mnie zaczal szprycować Jakimis kroplowkami rozkurczowymi. Potem pobrali krew i lekarz stwierdził,ze sie mecze to chyba wyrostek.. I kazal pielegnkarce mnie wcisnąć do chirurga na usg.. I ona przy mnie dzwoni.." hallo, doktorze, pilna sprawa, mam tu dziewczynę, tak, usg jej trzeba zrobic, po ciagu alkoholowym"... myslalam, ze jebne. I bym tam jebla jak bym miala sily się najpierw podniesc.. zawisło mnie tam, pomiędzy tymi wszystkimi pacjentami na korytarzu.. koszmar. I ten lekarz zjeb, myśląc,ze ja po tym ciagu tak okropnie mocno mi te usg robil... jak sobie przypomnę. I sapal do.mnie... I pyta " co pani ostatnio jadła?" A ja,ze paczka.. o 18.. A on " i co? Nie pasował pani ten pączek?" A ja,ze bardzo pasował, był taki slodziutki, swiezutki i tlusciutki... wpisał w opis " perystaltyka jelit- pączek"... I tak mi sie kojarzą paczki teraz... ze szpitala wyszlam słysząc " jeat pani stąd, nie będziemy ukrywać,ze szpital jest w trudnej sytuacji, jak pania Nie złapie to pani do nas przyjedzie i od razu na stół na wyciecie"... od razu prywatnie na usg, leki dostałam jakies na jelita bo one napuchniete i minęło. Za pół roku powtórka z rozrywki... wtedy przeżyłam to w domu, po 2 dniach prywatnie do gastrologa, gastro, badania i co? Nie wyszło nic konkretnego procz nadzerek na zoladku. Leki i po roku znow gastro i się zagoily. Bol nieziemski ale w stosunku to ich metod, żeby wcisnąć na badanie...Pikuś.
hehehehehe nie wierze ;) Ty alkoholiczko ;)
 
Fredzia gorzej jak wyjdą. Trzeba będzie bieeeegać.
Kochana ja juz dzisiaj odrobilam swoja prace domowa ;) Przyjemne polaczone z pozytecznym i czuje sie jak Młoda BOGINI ;) Jutro powtorka takze mysle ze kilka malych paczusiwo zjesc bede mogła ;)
 

Załączniki

  • 20200209_143112.jpg
    20200209_143112.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 53
Kochana moja Artemidko.. wiem co masz. Ja w moment na stres odruch wymioty. Dziś zobaczyłam ten brąz i moment poty, blada i już wisialam nad wanną... Ale się obyło.
Widziałaś dzis piekny zarodeczek;) może wystarczy dzien dwa i serduszko juz bedzie. Gdyby było coś nie tak to by powiedzieli. Wszystko jest ok;) jesteś mamusia.
Ty do wanny wymiotujesz ?? :-D :-D :-D ?
 
A kiedy po cesarce byś mogła podejść? Mnie pewnie czeka to samo bo miałam dwie laparotomie. Dawno miałaś ten zabieg?
Ostatni dwa i pół roku temu. Nacierpiałam się po nim, miałam zrosty w jamie brzusznej po wcześniejszej operacji i za wszelką cenę chciałabym uniknąć kolejnego cięcia. Mam wizytę we wtorek to się czegoś dowiem. Wiem, ze po 35tc ocenia się stan blizny i wtedy tez może byc wskazanie do Cc. Z drugiej strony babki bez konsultacji z lekarzem często zachodzą w ciążę i rodzą przez cc.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry