reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A u mnie 21 ;) to nieduża różnica. Ale super;) jak się cieszę,że zobaczyłeś swój skarb i jesteś spokojniejsza ;)
Powiedz, czujesz jakies bóle brzucha? W sensie takie uczucie pełna i rozpierania?

Tak cały czas od dnia testu czuje ból, taka ciężkość w podbrzuszu, ale generalnie nie cały czas 2-3 razy w ciągu dnia, czasem zdarzy się dzień ze w ogólnie nie czuje
 
reklama
Ja nic nie czuję. No naprawdę jakbym nie byla na usg to bym nie poznala ciazy. No moze piersi by mnie zastanawialy:) bo są nabite. Ale pamietam ze @Dakita30 tez nie ma objawow wiec moze taki nasz urok😁
No właśnie mi się to zmienia.
Do 8tyg ciąży miałam codziennie zawroty głowy i byłam bardzo senna. Teraz od ok 9tyg co kilka dni boli mnie głowa 😣 nie wiem czy to wiązać z ciążą czy pogodą, ale ból głowy dla mnie osobiście to najgorszy rodzaj bólu na świecie. Ja mam (przed ciążą też miałam) takie napięciowe bóle głowy, że od razu mam biegunkę z wymioty, słabo mi i prawie mdleje... 21.02 też rano wstałam z bólem głowy i do 18 wymioty i biegunka... No masakra.. jak ktoś nie poznał co to znaczy ból głowy taki, że żyć się nie chce i myślisz że zaraz umrzesz to nie zrozumie. Ja myślę, że przy tych bólach głowy które ja doświadczam to dla mnie poród to będzie pikuś.
Zresztą już tak mam,że np po laparoskopii na drugi dzień byłam w pracy, punkcja czy wyrywanie 8 to dla mnie nic, narkoza- nie ma sprawy, czuję się jak na lekkiej fazie... Mam wrażenie, że mój organizm zniesie każdy rodzaj rodzaj bólu poza bólem głowy właśnie.
 
Ostatnia edycja:
A z pozytywnych wieści to ja co jakiś czas mam takie "bulgotanie" w brzuchu pod pępkiem ☺ takie coś jak ktoś ma tik np drganie powieki to ja mam takie tiki w środku brzuszka, trochę śmieszne, ale mówię do męża że ja już czuje ruchy Maleństwa 😅 no i brzuszek mi rośnie, już taka malutka piłeczka się robi! Jutro wrzucę zdjęcie razem z Dzidzia z USG 🥰 a póki co wrzucam Wam zdjęcie mojej adoptowanej córeczki, która jest w szoku patrząc na to co się dzieje za oknem (piździ i pada poziomo deszcz i śnieg)
P.s. Aaaa i jeszcze jedno!!!! Cycki w końcu są większe o ok rozmiar!!! Jest ku*** doczekałam się 💪😄
 
A z pozytywnych wieści to ja co jakiś czas mam takie "bulgotanie" w brzuchu pod pępkiem [emoji3526] takie coś jak ktoś ma tik np drganie powieki to ja mam takie tiki w środku brzuszka, trochę śmieszne, ale mówię do męża że ja już czuje ruchy Maleństwa [emoji28] no i brzuszek mi rośnie, już taka malutka piłeczka się robi! Jutro wrzucę zdjęcie razem z Dzidzia z USG [emoji3059] a póki co wrzucam Wam zdjęcie mojej adoptowanej córeczki, która jest w szoku patrząc na to co się dzieje za oknem (piździ i pada poziomo deszcz i śnieg)
Cudowna [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Kobitki kiedy Wam odstawiono estrofem? Bo u mnie od razu jsk bylo serduszko...mam nadzieje ze nie za wczesnie?
Ja tak samo odstawiłam ,po telefonie do lekarza że beta pozytywna kazał już zejść z jednej tabletki(brałam 2x1)i na wizycie 25dpt i zobaczeniu serduszka kazań już odstawić, trochę miałam obawy, ale doktor stwierdził że skoro to był świeży transfer to już spokojnie można zejść.
 
Witaj[emoji3] musisz się swoim M trochę zaopiekować. Faceci tragicznie znoszą świadomość, że mają problem z płodnością. Wspieraj go. U nas problemów pewnie sporo ale głównie Paweł ma ptoblem z morfologią plemników i po pierwszej analizie stwierdzili, że naturalnie nie ma szans.
Hej ❤
Opiekuje się, opiekuje :) w ogóle nawet sama w duchu nigdy go nie obwiniałam, więc okazywanie miłości i troski przychodzi mi wręcz machinalnie. On to czuje, bo te jego dołki trwają bardzo krótko. Nie pozwalam mu się w nich zatracać.
Czyli macie podobną sytuację do naszej. A u Ciebie wszystko w porządku?
 
Ja tak samo odstawiłam ,po telefonie do lekarza że beta pozytywna kazał już zejść z jednej tabletki(brałam 2x1)i na wizycie 25dpt i zobaczeniu serduszka kazań już odstawić, trochę miałam obawy, ale doktor stwierdził że skoro to był świeży transfer to już spokojnie można zejść.
U mnie byl mrozaczek. No nic trzeba zaufac lekarzowi. Wiedza co robia. Teraz najwazniejszy progesteron. Ale wiecie kazda zmiana czy odstawienie lekow to strach i obawa czy bedzie dobrze.
 
A miałaś sztuczny cykl? Ja mam powiedziane ze estradiol mam brać do 10 tyg a progesteron do 12tyg będę brać bo i tak biorę na własny koszt
Mi lekarka powiedziała tak jak @NadziejaJest , po zobaczeniu serduszka żeby schodzić z estrofemu, ale ja go zmniejszylam z 3x1 na 2x1 a później 1x1 i brałam do 9tygodnia, bałam się odstawiać ok 6tygodnia, choć właśnie tak mi zalecano.
 
reklama
No właśnie mi się to zmienia.
Do 8tyg ciąży miałam codziennie zawroty głowy i byłam bardzo senna. Teraz od ok 9tyg co kilka dni boli mnie głowa 😣 nie wiem czy to wiązać z ciążą czy pogodą, ale ból głowy dla mnie osobiście to najgorszy rodzaj bólu na świecie. Ja mam (przed ciążą też miałam) takie napięciowe bóle głowy, że od razu mam biegunkę z wymioty, słabo mi i prawie mdleje... 21.02 też rano wstałam z bólem głowy i do 18 wymioty i biegunka... No masakra.. jak ktoś nie poznał co to znaczy ból głowy taki, że żyć się nie chce i myślisz że zaraz umrzesz to nie zrozumie. Ja myślę, że przy tych bólach głowy które ja doświadczam to dla mnie poród to będzie pikuś.
A to jesli sennosc to objaw to oczywiscie tez mnie dotyczy. Potrafie wstac zjesc sniadanie wziac leki i juz ziewac. Czasem tak z nienacka czy przymkne;) biedna Ty z tymi bolami glowy. Mam znajoma ktora tez czesto lapie taki bol. Ja czasem ze zmeczenia potrafie zwymiotowac.
Czekam na zdjecie brzuszka:):) takie bulgotki napewno sa fajne😁 wiec to przyjemne objawy:) psinka cudowna. Ja Kocham psy miloscia bezgraniczna. 😁😊😊😊
 
Do góry