reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lukasz dzisiaj w warszawie i ja znowuy bede sama spac :no2::no::ninja2: nie lubie tego. Ja dzisiaj troche pospalam a łukasz zostawil notke [emoji173] Jade dzisiaj z moja mama bo tam duuuzzzo sklepow PTAK :-) :) wiec bedzie buszowac.
Do psow przyjdzie sasiadka. Co do chleba to sie ostatnio nasluchal w radiu ze dieta bez weglowodanow jest bardzo grozna [emoji106][emoji23] Wiec codziennie we mnie wciska chleb ale mysle ze taki razowy pełnoziarnisty jest ok.
Fajnie ;)
Chcesz przepis na chleb mega szybki i dozwolony dla IO?
500g mąki ( ja daje pszenna 1850 lub orkiszowa, a czasem pol na pol)
Ok 400 ml ciepłej wody
Suche drożdże
Szczypta soli
Mieszasz wszystko, zostawiasz na 40 min do wyrośnięcia A potem pieczesz 40 min w 200 stopniach. Możesz dodać ziarna jakie chcesz ;) piekę w keksowce;)
 
reklama
Dziewczyny wam też jest /było niedobrze i zbierało się wymioty i bolał brzuch w miejscu podania zastrzyku ? Już 2 raz w łazience jestem z głowa w .... :(
Ja poprzednim razem bardzo dobrze zniosłam prolutex i luteine dopochwowa zero objawow, natomiast teraz mam przy samej luteinie nudności i mega bóle glowy, wiec chyba tak może być
 
Hej! Dzwonili przed chwilą z labo, pozostałe dwa zarodki na dniu wczorajszym przestały się dzielić, powtórka programu z przed roku, czyli nie pójdzie nic do mrożenia. Mąż mówi, że i tak nam nie będą potrzebne. Wiem, pociesza mnie. I jakoś znów mi optymizm opadł. Przyjemnego dnia dziewuszki!
Ojejeku :realmad: wiem jakie to wazne miec cos w razie W. Ale Tobie to W nie bedzie potrzebne. A teraz ciiiii i sie relaksuj, zeby kropeczki sie jak najlpeije umościly ❤❤❤
 
Fajnie ;)
Chcesz przepis na chleb mega szybki i dozwolony dla IO?
500g mąki ( ja daje pszenna 1850 lub orkiszowa, a czasem pol na pol)
Ok 400 ml ciepłej wody
Suche drożdże
Szczypta soli
Mieszasz wszystko, zostawiasz na 40 min do wyrośnięcia A potem pieczesz 40 min w 200 stopniach. Możesz dodać ziarna jakie chcesz ;) piekę w keksowce;)
Taaaak bardzo tego chce. Ale widze ze juz podalas. Jak bede miala chwile to zrobie i wysle zdjecie ;)
 
Lukasz dzisiaj w warszawie i ja znowuy bede sama spac :no2::no::ninja2: nie lubie tego. Ja dzisiaj troche pospalam a łukasz zostawil notke ❤ Jade dzisiaj z moja mama bo tam duuuzzzo sklepow PTAK :-) :) wiec bedzie buszowac.
Do psow przyjdzie sasiadka. Co do chleba to sie ostatnio nasluchal w radiu ze dieta bez weglowodanow jest bardzo grozna 👍😂 Wiec codziennie we mnie wciska chleb ale mysle ze taki razowy pełnoziarnisty jest ok.
Węglowodany są potrzebne. Chleb pełnoziarnisty jest jak najbardziej ok. Jadłam w ciąży, a raczej najpierw mieliłam te ziarna między zębami hehe. Chodzi właśnie o zdrowe węglowodany. Można sobie ustalić tzw wymienniki węglowodanowe zależą od wzrostu i wagi ( tak mi wyliczała diabetolog) i tego się trzymać.
 
Cześć dziewczyny , mąż wczoraj wyjeżdżał wiec musiałam nadrobić chyba z 600 postów , fajne babki jestescie , wrzucę kiedyś moje foto ale narazie chce być anonimowa [emoji23] a na imię mam Ewelina [emoji85]

Dzisiaj zrobiłam 5 zastrzyk bemfoli i tak myśle ze nic nie czuje . Jutro mam usg weryfikacyjne kiedy punkcja i włączenie drugich zastrzyków . Czy to normalne ze nie czuje jajników ? Jakieś tam wzdęcia mam ale tak pozatym nic .
Ja przez cała stymulację nie czułam nic, ani brzucha, ani jajników, tez wypatrywałam u siebie jakiś objawow bo lekarz mówił ze napewno przyjdą a u mnie nic, ale jestem już po punkcji i pobrano 12 komórek
 
Węglowodany są potrzebne. Chleb pełnoziarnisty jest jak najbardziej ok. Jadłam w ciąży, a raczej najpierw mieliłam te ziarna między zębami hehe. Chodzi właśnie o zdrowe węglowodany. Można sobie ustalić tzw wymienniki węglowodanowe zależą od wzrostu i wagi ( tak mi wyliczała diabetolog) i tego się trzymać.
Wiem dziekuje, bede jadla chlebek. tylko nie wiem o ktorej godzinie bo rano nie wcisne w siebie nic. Pierwszy posilek jadam okolo 13. Gdzies go musze wcisnac miedzy polki :-) :) W sumie dla jajek to chyba tez wazne zeby byly jakies ziarna :-) :)
 
reklama
Ja już po pobraniu krwi w klinice, po usg (pęcherzyki rosną ale położne wstępne szacują że punkcja bardziej prawdopodobna w poniedziałek). Wizyta o 11.40.
Właśnie zrobiłam CBA, 470 zł poszło[emoji50]. Robiłam w Wawie w Synevo, a najlepsze jest to, że krew do analizy wysyłają do Łodzi do APC...
A tego badania nie robi się jak się jest implantacja albo jak się porania? Popraw mnie bo nie jestem pewna
 
Do góry