reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Lekarz nie powiedział mi nic oprócz tego że z dzieckiem może być wszystko dobrze, nie zalecił dodatkowych badań.
Ja robilam pappe i w drugiej ciazy rowniez badanie wolnego plodowego dna. Nogdy nie zrozumiem czemu pappa nie jest w PL standardem robionym wszytskim i gratis.
Moim zdaniem to co powiedzial lekarz jest wysoce nieprofesjonalne, bo to tak jakby nie powiedzial nic.
 
reklama
Lekarz nie powiedział mi nic oprócz tego że z dzieckiem może być wszystko dobrze, nie zalecił dodatkowych badań.
Jak to może być wszystko dobrze, wykończysz się do końca ciąży. Zrób sobie test pappa i wolą betę. Poczytaj sobie o badaniach prenatanych. Przezierność nie jest jakaś wysoka i rzeczywiście powinno być wszystko ok, ale ja wolałabym się zbadać.
 
Wstaje i przeprasza za ciężka noc. Tlumaczy ze nie umie sie otworzyć inaczej. Szczerze nigdy tak nie mial dopiero jak stracil rodzicow to zaczął takie akcje miec. Powoli sie przyzwyczajam ale nie lubie jak on tak ma. Rozmawialam z nim wiele razy ale zdarza mu sie to raz na jakis czas. Niewiem co mam wtedy robic. Siedze ,rozmawiam i wspieram. Mam nadzieję ze kiedys sie to u nas zmieni i żałoba minie
Dobrze ze go wspierasz i wysłuchujesz, dobrą żoną jestes! Dlatego on nie może myslec ze jest sam bo ma Ciebie. Mam nadzieję,ze zmieni się u Was sutuacja i bedzie was trójka w domu:) tego Wam serdecznie życzę 😘
Ale powiem Ci szczerze Ania,ze to jest piękne jak facet tak szczerze i głęboko pragnie "pełnej rodziny",a nie na zasadzie jak sie uda to będzie:)
 
Cześć Dziewczyny zaczęłam dzisiaj 12 tyg ciąży, byłam u lekarza w zeszłym tygodniu badal przezierność karkową 2,3 mm crl 4,1 powiedzial że to nie oznacza że dziecko może urodzić się chore,ale ja już sie nakrecam.😔 To moja pierwsza ciąża i strasznie się martwię. Jak było u Was? Robiłyscie jeszcze jakieś dodatkowe badania?
Ja robiłam badania prenatalne, gdzie USG wyszło idealnie a miałam za wysoki poziom wolnej beta hcg i przez to zwiększyło się ryzyko ZD, miałam do wyboru amiopunkcje i test Sanco, który bada dna dziecka, z tym że kosztuje 2100 zł, ale wybrałam mimo wszystko Sanco, no i okazało się że wszystko ok.
 
No bo kobieto przy takiej diecie nie pije się glukozy!!! Nikt Ci tego nie mówił? Można wpaść w masakryczną hipohlikemię a jak Cię nikt nie znajdzie??? Ja tak sobie kiedyś mądrze zrobiłam, to cukier z 305 spadł na 41 a pptem pewnie niżej. Jak się czułam nawet nie będę pisać. Endo mnie opierdolił mówiąc delikatnie. Wyniki w sensie krzywą robi się tylko po normalnym śniadaniu. I wtedy ma się mieścić w normie. Mi przez jakiś czas się nie mieściło, potem weszło.
No wlasnie. I już wiem skad byla u mnie taka reakcja. Tez mi nikt nie powiedział... jak zaczynaliśmy sie starać to mialam krzywa i wszystko było ok. Wypiłam. Elegancko. A jak poszlam zrobic w zeszłym roku jeszcze raz, żeby tez insulinę oznaczyć to od razu wiedzialam,ze cos Nie tak. Nie dość,że nie mogłam tego wypic, to w trakcie siedzenia tam co chwila było mi niedobrze.. kilka razy myslalam,ze zwymiotuje i zemdleje... musialam sie woda delikatnie ratować. Już wtedy wiedzialam,ze wyniki beda zle.
 
Dobrze ze go wspierasz i wysłuchujesz, dobrą żoną jestes! Dlatego on nie może myslec ze jest sam bo ma Ciebie. Mam nadzieję,ze zmieni się u Was sutuacja i bedzie was trójka w domu:) tego Wam serdecznie życzę 😘
Ale powiem Ci szczerze Ania,ze to jest piękne jak facet tak szczerze i głęboko pragnie "pełnej rodziny",a nie na zasadzie jak sie uda to będzie:)
Oj tak bardzo pragnie dziecka. Widzę jak sie stara , jezdzi ze mna wszedzie po lekarzach .Duzo pracuje zeby byly pieniążki na wszystko. Każe zostac w domu jak tego potrzebuje. Dlatego uwazam ze ma prawo do kilku chwil słabości i mowie mu ze jestem z nim i zawsze bede❤
 
reklama
Do góry