reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam leniwa niedziele to szukam fajnych filmów [emoji8]
Leniwe niedzidele sa najlepsze. JA o 12 mam rodzinny obiad i zmykamy z Lukaszem do domu. Wiesz te moje skarpety,pidzama u mnie koszula nocna, kąpiolka w magnezie, koczek na glowie, co 15 min buziaczek dla meza, ja zwykle robie porzadek w szafkach i nagle se okazuje OOOO JAKIE FAJNE :) stare filmy, duzo rosolku :) IIII MIŁOŚCI.
 
Dobrze ze masz plan co dalej...ja juz nie mam mrozakow i pieniedzy na dalsza stymulacje:(:( wczoraj jeszcze chociaz jajniki czulam a dzis juz nic:( ani piersi nic a nic. Jestem zalamana:(:( mozna nie czuc a mimo to bylo dobrze?
Tak, może nie być objawów i może być dobrze. Nie ma reguły naprawdę ✊✊✊
 
Leniwe niedzidele sa najlepsze. JA o 12 mam rodzinny obiad i zmykamy z Lukaszem do domu. Wiesz te moje skarpety,pidzama u mnie koszula nocna, kąpiolka w magnezie, koczek na glowie, co 15 min buziaczek dla meza, ja zwykle robie porzadek w szafkach i nagle se okazuje OOOO JAKIE FAJNE :) stare filmy, duzo rosolku :) IIII MIŁOŚCI.

Ja Niemam męża [emoji24] może za tydzień przyjedzie jak nie za dwa. Umówiłam się ze szwagierka ze pójdziemy na obiad do restauracji a co [emoji23] także już nic nie pooglądam bo muszę się zbierać a potem będę ją farbować
 
Ty masz sie nie bac [emoji7] Ty masz to potraktowac jako szaanse ;)
Straszny dół mnie złapał... podjedziemy we wtorek.. zostanie nam jeden kropek. Jak sie nie uda to od razu nie podjedziemy do 4 transferu, bo na niego nie mamy pieniędzy. Będzie trzeba znowu zbierać, a przy zmianie pracy meza, gdzie na start musi miec swoja kasę to widzę to czarno...
Dlaczego to wszystko jest takie trudne??? ;( [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
@Aduś16 nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro:( na wszystko potrzeba czasu także trzymam kciuki aby siły wróciły do dalszej walki.
Zawsze jestem pełna radości i szczęścia gdy tutaj na forum okazuje się, że której się udało. Jest to znak, że warto to wszystko przechodzić ale takie wiadomości i mnie bardzo podcinają skrzydła. Wtedy przychodzą myśli, czy warto teraz tak się poświęcać, tracić najlepsze lata małżeństwa i życia aby później i tak wszystko szlag trafił :/ ale później, znów przychodzą myśli, ze my dopiero jesteśmy na początku drogi i poddawać się już na tym etapie było by bezmyślne. Kiepsko się ta niedziela zaczęła ale mimo to życzę wszystkim dużo słoneczka i odpoczynku :)
P.s jadę na obiad do tesciowej( ta, która życzyła mi dziecka i zawsze pokazuje zdjęcia swojego „nowego” wnuka. Trzymajcie kciuki abym jej nie przywaliła :p )
 
Ja Niemam męża [emoji24] może za tydzień przyjedzie jak nie za dwa. Umówiłam się ze szwagierka ze pójdziemy na obiad do restauracji a co [emoji23] także już nic nie pooglądam bo muszę się zbierać a potem będę ją farbować
Meza masz zawszze ❤Od kad wyszlas za mąż:-) :) wystarczy ze mu poprzesylasz buziaczki na na skype:)
Swoja droga jak wy tacy stesknieni to jak wraca to sie chyba dzieje cio?:-) :)
 
reklama
Myślałam ,a jakże [emoji12]. Tylko muszę czekać aż mi się umowa z Polsatem skończy bo im płacimy 85zl za sam szajs.
A weź mnie jeszcze uświadom - Netflix odbiera przez Internet czy jak? Bo ja mam neta słabego [emoji853]
Fredka a nie myślałaś zeby mieć swojego netflixa ? Może byśmy kogoś dobrały i razem miały ?
 
Do góry