reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj mnie nie boli, nie cmi, nie kuje, nie ciagnie :) Ma ktos pomysl co to moglo byc? Normalnie pomyslalalbym ze to owulacja ale jestem na anty wiec o co kaman? Mam isc do gina i sprawdzic?
 
reklama
Wiesz co, ja torbieli nigdy nie miałam więc nie wiem jakie są przy nich odczucia [emoji848]. Ale jak brałam antyki to też się często źle czułam i czasami brzuch mnie bolał i jajniki
Dzisiaj mnie nie boli, nie cmi, nie kuje, nie ciagnie :) Ma ktos pomysl co to moglo byc? Normalnie pomyslalalbym ze to owulacja ale jestem na anty wiec o co kaman? Mam isc do gina i sprawdzic?
 
Straszny dół mnie złapał... podjedziemy we wtorek.. zostanie nam jeden kropek. Jak sie nie uda to od razu nie podjedziemy do 4 transferu, bo na niego nie mamy pieniędzy. Będzie trzeba znowu zbierać, a przy zmianie pracy meza, gdzie na start musi miec swoja kasę to widzę to czarno...
Dlaczego to wszystko jest takie trudne??? ;( [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Ty ... mam przyjechac ze swoim pistoletem? PRZESTAN. Wyobraz sobie ze jestes teraz w mojej sytuacji po 4 transferach i musze zaczynac wszystko od nowa :)
 
WITAM KOCHANE LASENCJE!!!!

Ja tak szybciutko.
@fredka84 - Kochanie za jutro✊✊✊✊💓💓💓💓
@klarks ja Gy. Centrum i nie badałabym - w Waszym przypadku to moim zdaniem niepotrzebnie wydana kasa😉
@Aduś16, Ty jutro też ważny dzien✊✊✊

Kogo pominęłam - kajam się - trzymam za wszystkie tansferujace, stymulujące, betujace nieustannie wielkie ✊✊✊✊
Ja miałam mieć dzisiaj 1 dzień wolnego, ale... Okazało się, że mogę zarobić 150 zl to idę 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️1/3kosztow wizyty u Pasikonika😋😋😋

Miłego dnia 💓
Love
Murawcia, doczytaj co się wczoraj stało. Aduś16 była na usg i nie ma serduszka😭nie ma zarodka😭😭😭smutek i wielka pustka...
 
@Camilleka moje trzy chrostki sie utrzymuje ale chyba sie susza bo swedzialy i jakby takie skorki z nich odchodza. Zastanawiam sie czy to nie jakas reakcja na te moje nowe specyfiki. Pije: pokrzywe, aloes i pigwe po kieliszku dziennie :)
Wiesz, organizm się bardzo oczyszcza jak zaczynasz pic, jeść różne specyfiki. Ja trzy, cztery lata temu jak zmnienilam diete, można powiedzieć na zdrowa, dołączyłam mnóstwo ziaren, ziół, tłoczonych na zimno oleji, staram się kupować naturalne i jak najmniej przetworzone produkty- oczywiście zdarzają się wyjątki ze tez jem coś niezdrowego, bo żyć trzeba 😜 to miałam taki wysyp krost na plecach ze to byl koszmar, serio cała moja wiedza zaczela wymiękac, nie wiedzialam już jak temu zaradzić, w końcu pomogły mi kwasy medyczne na skore i chyba w pewnym momencie organizm się oczyścił.
Te trzy krostki u Ciebie, to efekt peelingu raczej. Nie drap, znikną.
Uciekam teraz na ryneczek po ryby i warzywa 🙂
Wczoraj tez nie mogłam zasnąć po tych informacjach smutnych 🙁 sama jestem przed transferem i chyba to tak bardzo wtedy dotyka. Ale jest silna i da radę, wierze w to.
 
Dzisiaj mnie nie boli, nie cmi, nie kuje, nie ciagnie :) Ma ktos pomysl co to moglo byc? Normalnie pomyslalalbym ze to owulacja ale jestem na anty wiec o co kaman? Mam isc do gina i sprawdzic?
Myślę, ze to po prostu jakas reakcja na hormony. I bez nich w ciągu całego cyklu rozne rzeczy się czuje.. jeśli masz być spokojniejsza to pójdź i sprawdź.
 
reklama
Wiesz, organizm się bardzo oczyszcza jak zaczynasz pic, jeść różne specyfiki. Ja trzy, cztery lata temu jak zmnienilam diete, można powiedzieć na zdrowa, dołączyłam mnóstwo ziaren, ziół, tłoczonych na zimno oleji, staram się kupować naturalne i jak najmniej przetworzone produkty- oczywiście zdarzają się wyjątki ze tez jem coś niezdrowego, bo żyć trzeba 😜 to miałam taki wysyp krost na plecach ze to byl koszmar, serio cała moja wiedza zaczela wymiękac, nie wiedzialam już jak temu zaradzić, w końcu pomogły mi kwasy medyczne na skore i chyba w pewnym momencie organizm się oczyścił.
Te trzy krostki u Ciebie, to efekt peelingu raczej. Nie drap, znikną.
Uciekam teraz na ryneczek po ryby i warzywa 🙂
Wczoraj tez nie mogłam zasnąć po tych informacjach smutnych 🙁 sama jestem przed transferem i chyba to tak bardzo wtedy dotyka. Ale jest silna i da radę, wierze w to.
Wow ja to bym juz pewnie w szpitalu wyladowlala. Jak nie mam panowania nad swoim organizmem to psychika szwankuje ;) Ryby i warzywe :) Wez mnie ze soba:)
 
Do góry