reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aj tam[emoji3]. W urodziny mogą tańczyć we dwóch [emoji23][emoji23][emoji23]. Byłoby bardziej emocjonująco dla @bazylia128
Hahahaha! Ale wtopa [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji23] ja nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że Paweł, generalnie zawsze mam problem z imionami, ale jakoś mi tak się zapamiętało [emoji1787][emoji1787] nie, serio, lepiej żeby Ci Łukasz tańczył [emoji1787][emoji23]
 
Super dzięki śliczne za odp 😊 nam został jeszcze jeden mrozak z Artemida Białystok po którego pewnie jedziemy w lutym. Jestem już pewna że 4 transfer się nie uda...bo 3 również się nie udały i nawet beta nie drgnęła 😥 i dlatego myślimy o zmianie Kliniki na Bocian Białystok lub Novum w Warszawie
Może udaj się na konsultację do Paśnika. Jeśli chcesz być dokładnie wysłuchana to raczej dr Pietrz. u niego zawsze jest bez pośpiechu. Wizyta jest tańsza niż u dr M.
 
Aj tam[emoji3]. W urodziny mogą tańczyć we dwóch [emoji23][emoji23][emoji23]. Byłoby bardziej emocjonująco dla @bazylia128
Hahaha[emoji1787] szczerze? To jak miałoby się udać mogą tańczyć wszyscy święci [emoji1787][emoji23] A tak serio, to jeszcze chyba @Tasza jak mówi o swoim mężu to używa imienia i właśnie z jej mężem musialam pomylić [emoji1787][emoji23]
P.s żeby teraz nie było, że bazylia przez sen będzie wołała Pawła [emoji41][emoji41]
 
reklama
Do góry