reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • 20200107_214019.jpg
    20200107_214019.jpg
    326,3 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Hej kochane dziewczyny😊,
Już 10 dni czekam na @ (strasznie mi się podoba, że ten symbol @ oznacza czerwonke 😁) cykle mam po ok 30 dni bardzo nie regularne. Czekam na nowy cykl bo muszę biopsje macicy zrobić i nie mogę ruszyć z tematem przez to wszystko. Czy przypadkiem luteiny nie bierze się na wywołanie też? Mam trochę po ostatnich 2 ivt... Nie chcę wywalać prawe 200zl za to że właśnie mi to lekarz powie i zajmie mu to mniej niż 5min.. Wydaje mi się że coś brałam takiego wcześniej na wywołanie, ale nie mogę sobie przypomnieć.. Plissssss helppp ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Siema!
Z całego serca gratuluje wszystkim którym się udało! Czytam takie info z wielką nadzieją i radością :) ❤ cały czas Was podglądam, chociaż nie piszę nic bo staram się skupić na pracy i nie wkrecac za bardzo znowu w te wszystkie badania i wizyty bo trace dystans i zachowuję sie jak zombie 😂 Trzeci transfer czeka mnie prawdopodobnie w lutym, teraz muszę jeszcze sprawdzić immuno.

@Netiaskitchen ściskam Cię mocno. Bardzo mi przykro że w grudniu się nie udało...
Laski jesteście mega mocne, pozytywne i mądre. Wierzę że w koncu Wam się uda i będą zdrowe dzidziole ❤
No powiem Ci, że jak dzisiaj wróciłam do kliniki to kilka osób było naprawdę smutnych że nam się jednak nie udało.
Już nas znają dobrze, no a ostatnio bywalismy dość często. Babeczka od papierologii to tak nad dzisiaj miło potraktowała, że aż się nie spodziewałam. Lekarz to chyba bardziej chciałby mieć nas z głowy, ale wie już ze dopóki się nie uda to będziemy do niego wracać, mam nadzieję, że to będzie dla niego motywujące😀 Jestem ciekawa jak pojdzie stymulacja. Poprzednio prowadził mnie inny lekarz,a teraz jestem starsza...Oglądam właśnie Czarownicę2 i popijam ostatnie Sommersby. Najbardziej jestem ciekawa czy będę mieć świeży transfer. Myślałam że nie, ale amh mi sporo spadło, więc może?
 
Dziękuję za wsparcie, niestety znów nic nie drgnęło :(:( jednak bóle po transferze nic nie znaczyły. Nie mam więcej mrożaczków, więc będziemy zaczynać od nowa. Dobrze, że na 29.01. umówiłam wizytę do dr Paśnika. Jak znajdę trochę więcej siły to poprzeglądam Wasze wcześniejsze wpisy jakie badania warto zrobić przed wizytą u niego i poczytam coś o tej krzywej cukrowej, bo nigdy nie robiłam. Na jutro zaplanowałam też wizytę u swojego dr z kliniki, żeby opracować jakiś plan, bo tylko to jakoś trzyma mnie na powierzchni. Nie wiem czemu los nas tak doświadcza :(
😥Przykro mi bardzo. Słowa teraz nie pocieszą,ale jesteśmy tu dla Ciebie:)
 
Laski. Gdzie robiłyście wyniki immuno z listy którą wrzucałyście na forum? Bo albo słabo patrzę albo to jest w milionie miejsc.

W synevo można zrobić część badań jak subpopulacja limfocytow, CBA, ana, nk. Pakiet na trombofilie przez stronę testdna.pl
Kiry we Wro to na Weigla robią, chyba resztę badań też tam zrobisz, ale tego nie jestem pewna.

Orgalutran to lek który hamuje wydzielenie lh itd zeby nie doszło do owulacji przed czasem . Napisane w ulotce zeby przyjmować w tym samym czasie co ten pierwszy zastrzyk na wzrost pęcherzyków ale w różne miejsca podawać najlepiej w udo pod katem 45 stopni . Tamten zastrzyk robię w brzuch pod katem 90 stopni i wchodzi łatwo . Myśle jak to w udo zrobię ;( jak ja się boje igły [emoji23]

Nie musisz w udo!!!
Nie w to samo miejsce oznacza nie to miejsce, w którym robiłaś poprzedni zastrzyk ani nic w promieniu 5 cm.
Jak robisz jeden zastrzyk na lewo od pepka to drugi rób na prawo i będzie git 😁

Kobietki a powiedzcie mi jakie choroby muszą współtowarzyszyć żeby została zapłodniona większa ilość komórej niż 6 przy pierwszych dwóch procedurach?

U nas za, drugim razem zapładniali wszystkie, bo za pierwszym było mało zarodków i dla lekarza to było ok. Miałam 33 lata wtedy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry