reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję za wsparcie, niestety znów nic nie drgnęło :(:( jednak bóle po transferze nic nie znaczyły. Nie mam więcej mrożaczków, więc będziemy zaczynać od nowa. Dobrze, że na 29.01. umówiłam wizytę do dr Paśnika. Jak znajdę trochę więcej siły to poprzeglądam Wasze wcześniejsze wpisy jakie badania warto zrobić przed wizytą u niego i poczytam coś o tej krzywej cukrowej, bo nigdy nie robiłam. Na jutro zaplanowałam też wizytę u swojego dr z kliniki, żeby opracować jakiś plan, bo tylko to jakoś trzyma mnie na powierzchni. Nie wiem czemu los nas tak doświadcza :(
Bardzo mi przykro kochana ;( przytulam Cię z całych sił !!!
 
Dziewczyny żyje ale nie mam czasu pisać bo od wczoraj do pracy wrócilam, czuje się rewelacyjnie tylko od rana do około 12 potem masakra!!!! Mdłości, bóle piersi, zgaga, na krześle nie mogę usiedzieć, wszystko mi drętwieje.. nie powtarzalam bety po 11dpt wtedy była 284, dziś 14dpt ale czuje że kropek jeszcze jest. Robiłam morfologie dziś w UK po wczorajszym accofilu i oczywiście wynik pewnie za kilka dni.. maskara w tym kraju!
Myślę że jak tylko pojawi się serduszko (jeśli wogole) to idę na zwolnienie... W pracy której nienawidzę nie wysiedze, niestety w ciąży nie uda mi się jej też zmienić a już miałam wracać do moich do banku.. Ale narobilam! Wogole to nauczka aby nie skreslac nawet najmniejszych szans w życiu tak jak ten biedny słaby zarodeczek..No chyba że koszmar o pustym jaju się zrealizuje. :(
Uspokoi się osoba z tymi koszmarami !!! Wojownik był, jest i będzie !!! Pracą się nie martw, się poukłada wszystko !!! [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry