reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gdyby nie fakt, że przyjeżdżam za granicą też bym spróbowała na naturalnym .. a tak to jest gorzej to ogarnięcia logistycznie. Będę trzymać kciuki !
Dziękuję :) Mam nadzieję, że uda sie przeprowadzić transfer. Jestem stymulowana letrozolem i zastanawiam sie czy to ma sens, bo po stymulacji zamiast owulacji zazwyczaj mam torbiel. Okaze sie wszystko ;)
Ja Was podziwiam, ze z zagranicy dajecie tak rade wszystko ogarnac. Rowniez trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziękuję :) Mam nadzieję, że uda sie przeprowadzić transfer. Jestem stymulowana letrozolem i zastanawiam sie czy to ma sens, bo po stymulacji zamiast owulacji zazwyczaj mam torbiel. Okaze sie wszystko ;)
Ja Was podziwiam, ze z zagranicy dajecie tak rade wszystko ogarnac. Rowniez trzymam kciuki :)
Nie słyszałam nigdy o tym leku, ale mam nadzieję, że teraz to będzie TEN transfer ;)
Niech te brzydalskie torbiele się trzymają z daleka ;)
Nooo jakoś trzeba dawać radę ;) byle do przodu ;)
 
Właśnie nie wiem o jakich wadach on mówił ale Odrazu zapytałam czy taka sama szansa jest przy naturalnych blizniakach, powiedzial że tak. Bo myślałam, że. Chodzi mu o to że przy in vitro jest jakieś ryzyko. Ogólnie odpowiedź jego wydała mi się bez sensu i napewno nie wezmę jej pod uwagę gdy będziemy decydować ile podać... Nie wiem czy tylko ja tak mam ale mi jest strasznie ciężko zaufać jakiemu kolwiek lekarzowi, i zawsze doszukuje się, że chodzi im o kasę itp. Czasem mam wrażenie, że nie chcą podawać dwóch zarodków bo to zwiększa szansę na zajście... Wiem, że głupio myślę i pewnie tak nie jest, ale za wiele razy się "przejechałam"
A tak apropo to Wasze radę biorę bardziej do siebie niż rady i zalecenia lekarza 😂
To czy podadzą 1 czy 2 zarodki zależy od różnych czynników, np wiek, albo ile masz jeszcze zdrowych zarodków do mrożenia. Jesli uzyskasz tylko dwa zarodki to być może podadzą dwa od razu. Jeśli 6, to nie koniecznie muszą być ku temu przychylni. Czytałam badania, że większa szansa jest na uzyskanie ciąży z jednego zarodka niż dwóch, taka statystyka. Ciąża blizniacza jest wysokiego ryzyka i niechętnie się lekarze decydują na nią. Z in vitro ma sie uzyskać jedną, zdrową ciążę tak mi lekarz tłumaczył :)
 
Moje też.... Męża było aż lekarz pow że ok, że on może podać dwa zarodki na raz, ale ze 50% szans że dziecko będzie miało wadę 😓 i pytam czy to jest tak samo jak w naturlnej bliźniaczej, mówi że tak.... Więc ja nie widzę problemu ale mój już się zaczął spinać
Pierwszo słyszę o wadach bliźniąt. O co chodzi?
 
Tam mamy HQ ;) Rozumiem bardzo dużo bo od kilku lat ciągle ktoś obok gada po hiszpańsku... Tylko że mówią za szybko :laugh2: :laugh2: :rofl2: Ale nie jestem sama haha mąż już gorzej by to ogarnął, syn 6 letni pewnie szybko ;) Barcelona jest przepiękna.... ahhhh ale masz faaaaaaaajnie! Tam chyba teraz średnie nastroje na ulicach, te protesty?
Do Tossa nie zdążyliśmy pojechać bo podobał nam się za bardzo cisza i spokój w Sant Feliu i piękne plaże Costa Brava...
Tylko w tv to tak wyglada,a raczej wygladalo, bo juz jest spokoj.
 
reklama
Do góry